Główna Aktualności Aleksandrowskie Dni Seniora

Aleksandrowskie Dni Seniora

Dodano: Autor: Kinga Drożdżel

Burmistrz Aleksandrowa Łódzkiego Jacek Lipiński oraz Kierownik Centrum Pomocy Rodzinie i Usług Socjalnych Irena Kajszczak zapraszają na Aleksandrowskie Dni Seniora, które odbywać się będą w dniach 11-12. października na terenie naszej gminy. Wydarzenie trwać będzie dwa dni. Podczas pierwszego z nich, odbędzie się konferencja, na której m.in. zaprezentowane zostaną projekty oraz organizacje działających na rzecz seniorów na terenie Gminy Aleksandrów Łódzki. Doktor Monika Mularska-Kucharek, która jest terapeutką, ekspertką ds. rozwoju osób dojrzałych, autorką książek z zakresu psychologii pozytywnej, wygłosi wykład pt. „Drogowskazy szczęścia po lepszy dzień”. Nie zabraknie również dodatkowych niespodzianek.

Natomiast w czwartek, 12. października seniorów czeka bal, na którym wystąpi zespół muzyczny
w składzie: Czesława Sowińska – finalistka programu The Voice of Senior, Marek Fetter oraz Andrzej Duraj. Uroczystość rozpocznie wyjątkowa odsłona dobrze znanego już w naszym mieście pokazu mody „Dojrzałe piękno”.

Wstęp na oba wydarzenia jest bezpłatny, jednak obowiązują zaproszenia. Są one do pobrania
w Wydziale Promocji i Współpracy z Zagranicą Urzędu Miejskiego w Aleksandrowie Łódzkim (Plac Kościuszki 4), od poniedziałku do piątku, w godzinach pracy instytucji.

Aktualności