Główna Aktualności 9. Plebiscyt na Sportowca Roku 2021. Oddaj głos!

9. Plebiscyt na Sportowca Roku 2021. Oddaj głos!

Dodano: Autor: Michał Kiński

W poniedziałek rozpoczęło się głosowanie w ramach 9. Plebiscytu na Sportowca Roku Aleksandrowa Łódzkiego 2021. Można głosować do niedzieli w sześciu kategoriach: Sportowiec, Młodzieżowy Sportowiec, Trener, Drużyna, Sportowa Impreza oraz Klub Fitness Roku.

Każdy uczestnik głosowania może oddać po jednym głosie w wymienionych kategoriach. Głosujemy na stronie www.sportowiec.aleludzki.pl

Wszystkie kluby sportowe z terenu gminy Aleksandrów Łódzki miały możliwość zgłosić nominacje do czterech kategorii: Sportowiec, Młodzieżowy Sportowiec, Trener i Drużyna Roku. Kapituła plebiscytu dokonała nominacji do kategorii Sportowa Impreza.

Kapituła również zaproponowała wszystkim klubom fitness z terenu Gminy start w plebiscycie. W gronie nominowanych znalazły się kluby, które wyraziły chęć uczestnictwa.

Pięciu sportowców znajduje w kategorii Sportowiec Roku, największa konkurencja jest w kategorii Młodzieżowy Sportowiec – 11 nominowanych.

Mamy sześciu trenerów nominowanych w kategorii Trener Roku. Kluby sportowe mogły zgłosić tylko i wyłącznie jednego kandydata w tej kategorii.

W kategorii Drużyna Roku znajduje się pięć teamów. Każdy klub miał możliwość zgłosić tylko jedną drużynę. W kategorii Impreza Roku znajduje się dziesięć imprez sportowych organizowanych w 2021 roku na terenie gminy.

Czas głosowania: 7 lutego (godz. 12:00) – 13 lutego (godz. 12:00).

Aktualności