Główna Aktualności 3… 2… 1… odpalamy Święta!

3… 2… 1… odpalamy Święta!

Dodano: Autor: Dorota Zemła

Uwaga! Z przyczyn technicznych, niezależnych od organizatora, inauguracja iluminacji świątecznej, odbędzie się w jutro (2. grudnia) o godzinie 17:00 na Placu Kościuszki.

Zastanawiacie się co tak dobrze próbujemy ukryć w parku miejskim? Skąd to wysokie ogrodzenie? Nie, to nie żaden remont… Szykujemy dla Was coś specjalnego! Bądźcie z nami koniecznie 2. grudnia o 17.00!

 Już za momencik plac Kościuszki rozświetli się świątecznym blaskiem, w tym roku wyjątkowo bogatym i pięknym! 😉 Co dla Was szykujemy? Jeszcze chwilę musicie się uzbroić w cierpliwość, ale obiecujemy, że warto!

Już niedługo wszyscy będą mogli podziwiać przepiękne ozdoby świąteczne i spacerować w ich blasku. Jak każdego roku, także w tym nie zabraknie niespodzianek — to już taka nasza aleksandrowska tradycja, że dbamy o to, by umilić mieszkańcom ten wyjątkowy czas. Na dzieci, które przyjdą o 17.00 będą czekać upominki. Czas wszystkim umilą mikołaje i śnieżynki na szczudłach, a elfy wystąpią w roli cyrkowców… Będzie się działo! Przybywajcie, fotografujcie się z Waszym ulubionymi dekoracjami i dzielcie świąteczną atmosferą z innymi!

Już teraz zapraszamy Was na inaugurację iluminacji świątecznej. Uroczyste odsłonięcie dekoracji: 2. grudnia o godz. 17.00 na placu Kościuszki.

Aktualności