Główna Aktualności Dzień Dziecka w Aleksandrowie Łódzki

Dzień Dziecka w Aleksandrowie Łódzki

Dodano: Autor: Klaudia Kosak

Przed nami jedno z najbardziej kolorowych i radosnych świąt roku – Dzień Dziecka. W naszym mieście hucznie będziemy świętować w sobotę 3. czerwca w parku miejskim.

Harmonogram wydarzenia:

14:00 – rozpoczęcie

14:00-17:00 – malowanie buziek, skręcanie balonów, tatuaże

15:00-17:00 – animacje dla dzieci Przygotowane animacje zaciekawią zarówno młodsze, jak i starsze dzieci. W trakcie całej imprezy, dzieci będą mogły spróbować swoich sił w jeździe na wrotkach. Dla maluchów zorganizowane zostaną warsztaty multisensoryczne. Oprócz tego – darmowe dmuchańce, lody i wata cukrowa. A specjalnie z myślą o opiekunach dzieci – im także został odpowiednio zorganizowany czas. Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji: „Podziel się roślinką”. Wszyscy miłośnicy roślin mogą przynieść roślinę na wymianę, zostawić taką, której mamy już za dużo w domu, lub przygarnąć roślinkę zostawioną przez innych. Można przynieść również niepotrzebne doniczki. Zachęcamy także do wzięcia udziału w kolejnej odsłonie znanego i lubianego szafingu. To odpowiedni czas, by przewietrzyć swoją szafę. O czym należy pamiętać? Wszystkie rzeczy (ubrania, torebki, książki, zabawki, itp.) powinny być przede wszystkim czyste. Stopień ich zużycia — to już sprawa indywidualna i dla sprzedającego, i dla nowego właściciela. Dla chętnych osób, które chcą wystawić swoje przedmioty, organizatorzy przygotują stanowiska wyposażone w stoły i krzesła.
Wstęp dla wszystkich jest bezpłatny. Ta inicjatywa to świetna okazja, by wyszukać perełki, upolować wyjątkowe okazje czy niedrogo kupić nietuzinkowy ciuch. To, z pewnością, będzie udany Dzień Dziecka – zarówno dla młodszych, jak i starszych

Na wydarzenie zaprasza Burmistrz Aleksandrowa Łódzkiego Jacek Lipiński.

Aktualności