Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Zwycięstwo nauczycielek z Aleksandrowa na turnieju w Głownie

26.11.2018
Dodane przez: redakcja
Liczba wizyt:
Aktualności

W sobotę 24 listopada odbył się w Głownie coroczny, cykliczny już IX Turniej Siatkówki Pracowników Oświaty o puchar Burmistrza Głowna.

Wspaniałe zwycięstwo odniosła w nim Reprezentacja nauczycielek z Aleksandrowa.

W zawodach w kategorii Kobiet wzięło udział 5 drużyn: Aleksandrów Łódzki, Bielawy, Głowno, Rawa Mazowiecka oraz Tomaszów Mazowiecki.

Reprezentantki z naszego miasta przy dopingu własnych Kibiców wygrały wszystkie mecze wraz z najcięższym bo okraszonym tai brekiem meczem finałowym z ekipą „Black Team” Rawa Mazowiecka.

Były ogromne emocje i ambitna walka po obu stronach siatki, jednak ostatecznie to nasze zawodniczki odniosły w nim zwycięstwo i obroniły tytuł Mistrzyń z zeszłego roku.

Zawody były bardzo dobrze przygotowane i zakończone profesjonalnie poprowadzoną dekoracją w obecności Przedstawicieli władz Głowna oraz powiatu.

MVP turnieju oraz nagrodę Fair-Play otrzymała Kapitan aleksandrowianek Ewa Sobanty. Dziękujemy za wspaniały sukces i oczekujemy, że za rok w jubileuszowej X edycji turnieju nasze Panie powtórzą wynik.

 

Podium Turnieju:

1.Aleksandrów Łódzki

2.Rawa Mazowiecka

3.Tomaszów Mazowiecki.

 

Skład:

Ewa Sobanty (Kapitan),Anetta Owczarek, Anna Pietrzak, Ewa Jakomulska, Katarzyna Kochaniak, Agata Zawadzka, Aleksandra Górecka.

 

Translate »