Liczba wizyt:
Aktualności
Zespół VIP-Gwarant cieszy sie po zwycięstwie

Kolejne ligowe zwycięstwo odnotowały w sobotę siatkarki „Libero VIP-Gwarant”.
We własnej hali podejmowały drużynę NTSK-Nysa. Spotkanie było bardzo ciekawe okraszone długimi akcjami, spektakularnymi obronami oraz atakami po obu stronach siatki. Bardzo zacięty i za razem wygrany przez przyjezdne pierwszy set zwiastował, że mecz będzie bardzo zacięty.
Set numer jeden ostatecznie zakończył się wynikiem 25:23 dla gości.
Aleksandrowianki jednak taki rezultat tylko zdopingował i w kolejnych partiach po dobrej grze to one odnosiły zwycięstwa odpowiednio do 19, 16 i 19 punktów zapewniając sobie wygraną 3:1 i dopisując do swojego ligowego dorobku następne bardzo cenne 3 punkty.
Teraz czeka nas przerwa w rozgrywkach gdyż w przyszłym tygodniu „Libero VIP-Gwarant” pauzuje i następny mecz rozegra dopiero 27 lutego w Łasku z tamtejszą „Łaskovią”, a na własnym parkiecie „Liberki” zobaczymy 13 marca w starciu z zespołem z Siewierza.
Nasza drużyna prowadzi cały czas w tabeli z dorobkiem 43 punktów. Do końca Rundy Zasadniczej pozostały już tylko 3 kolejki, w których zagramy. Gratulujemy zespołowi wyniku i oczekując na kolejne spotkania życzymy wygranych do zakończenia rozgrywek i walki o awans na zaplecze Ekstraklasy.

„Libero VIP-Gwarant” 3:1 NTSK-Nysa
(23:25,25:19,25:16,25:19)
MVP meczu: Patrycja Lipińska.