Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych i zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, pochodzących z gospodarstw domowych

16.10.2020
Dodane przez: Redakcja
Liczba wizyt:
Aktualności
Ikonka przedstawiająca rysunek śmieciarki i obsługi

Urząd Miejski w Aleksandrowie Łódzkim przypomina, że już wkrótce odbędzie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych i zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, pochodzących z gospodarstw domowych.

W dniach 19.10-23.10.2020r. odpady będą odbierane z terenu gminy Aleksandrów Łódzki oraz części miasta obsługiwanego przez Sanator Sp. z o.o.

Odpady należy wystawić bezpośrednio przed swoje posesje tak, aby nie utrudniały ruchu pojazdów i pieszych, najpóźniej do godziny 6:00 w dniu odbioru odpadów posegregowanych.

 

PONIEDZIAŁEK 19.10.2020r.

ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI: LUDOWA

CIĘŻKÓW: Ciężków, Akacjowa, Calineczki, Grzybowa, Lawendowa, Lipowa, Leszczynowa, Na Górce, Platanowa, Sasankowa, Spokojna, Szyszkowa, Topolowa

ŁOBÓDŹ: nieruchomości nr 30K i 30L

NOWY ADAMÓW: Nastrojowa

RĄBIEŃ: Aleksandrowska, Boczna, Deszczowa, Figowa, Kokosowa, Kościelna, Krecia, Liściasta, Mimozy, Mokra, Okrężna, Wycieczkowa, Ziemiańska

RĄBIEŃ AB: Chińska, Konwaliowa, Liliowa, Prosta, Tulipanowa, Wycieczkowa, Wysiedlonych, Ziemiańska

RUDA BUGAJ: Ruda Bugaj, Anny Jagiellonki, Baśniowa, Dworkowa, Jana III Sobieskiego, Jana Kazimierza, Królewska, Królowej Marysieńki, Kryształowa, Mała, Podleśna

STARY ADAMÓW: Stary Adamów, Aleja Bzów, Cicha, Działkowa, Karolewska, Krasnoludków, Nastrojowa, Promyka

 

WTOREK 20.10.2020r.

ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI: Ludwika Węgierskiego

BUDY WOLSKIE: Budy Wolskie, Bajkowa, Grunwaldzka, Malownicza, Sezamowa, Szafirowa, Wiankowa

GRUNWALD: Grunwald, Forsycjowa

IZABELIN: Izabelin, Diamentowa, Romantyczna, Rubinowa

PLACYDÓW

RĄBIEŃ: Altanowa, Biedronkowa, Bratka, Dworska, Dynamiczna, Folwarczna, Hetmańska, Kreta, Letnia, Lisia, Pałacowa, Pańska, Pasikonika, Rycerska, Sielska, Stokrotki, Szlachecka, Wierzbowa, Zamkowa, Żabia, Żucza

RĄBIEŃ AB: Cedrowa, Sowia, Tęczowa, Zagajnikowa

SŁOWAK: Słowak, Chmurna, Droga Mleczna, Gwiaździsta, Księżycowa, Podniebna

WOLA GRZYMKOWA: Wola Grzymkowa, Arnikowa, Bluszczowa, Cienista, Frezjowa, Koralowa, Ludwika Węgierskiego, Makowa, Marszałkowska, Miętowa, Rosiczkowa, Rumiankowa, Srebrzyńska, Storczykowa, Szmaragdowa, Tymiankowa, Własna, Wolska, Złocieniowa,

ZGNIŁE BŁOTO

 

ŚRODA 21.10.2020r.

ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI: Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Śmiałego, Bratoszewskiego, Dąbrówki, Kazimierza Odnowiciela, Kazimierza Wielkiego, Kingi (+Rąbień AB Aleja Brzozowa 25), Królowej Jadwigi, Mieszka I, Piłsudskiego, Poselska, Północna, Przemysława II, Torfowa, Witolda Gombrowicza, Władysława Hermana

ANTONIEW: Antoniew, Aleja Pod Dębami, Cyprysowa, Długa, Dorotki, Główna, Krucza, Magnoliowa, Malwinki, Orla, Pod Papugami, Ptasia, Radosna, Słoneczna, Słowiańska, Słowicza, Szczecińska, Szeroka, Wiejska, Wiosenna

KOLONIA BRUŻYCA: Kolonia Brużyca, Chabrowa, Ciechowskiego, Kąkolowa, Niemena, Piotrkowska, Sadowa, Zaciszna

NOWY ADAMÓW: Nowy Adamów, Dobrej Wróżki, Gajowa

RĄBIEŃ: Agrestowa, Ananasowa, Aroniowa, Czereśniowa, Działkowa, Fasolowa, Fraszki, Jagodowa, Jutrzenki, Kameliowa, Niska, Ogórkowa, Pomarańczowa, Poziomkowa, Promienista, Rodzinna, Rojna, Słowiańska, Szaraka, Szklarniowa, Wiśniowa, Wysoka

 

CZWARTEK 22.10.2020r.

ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI: Krzywa, Różana, Wolska

BEŁDÓW

BEŁDÓW KRZYWA WIEŚ

CHROŚNO

ŁOBÓDŹ: Łobódź, Podleśna

NOWE KRASNODĘBY

PRAWĘCICE

RĄBIEŃ: Pawia, Przyrodnicza, Wolska

RĄBIEŃ AB: Aleja Brzozowa, Azaliowa, Bażancia, Bylinowa, Cytrusowa, Iglasta, Irysowa, Jaskółcza, Jaworowa, Karmelowa, Krzywa, Narcyzowa, Oliwkowa, Pawia, Poselska, Przyrodnicza, Różana, Spacerowa, Sporna, Szybowcowa, Wolska

SANIE: Sanie, Jesienna, Zimowa

SOBIEŃ: Sobień, Mozaikowa, Rajska

 

PIĄTEK 23.10.2020r.

BRUŻYCZKA MAŁA

JASTRZĘBIE GÓRNE: Jastrzębie Górne, Morska

KAROLEW: Karolew, Za Lasem

KRZYWIEC: Krzywiec, Dobra, Gościnna, Jasna, Ku Słońcu, Kwitnącej Jabłoni, Ładna, Łagodna, Miła, Myśliwska, Okołowicza, Pod Gruszą, Pogodna, Promienna, Przyjazna, Przytulna, Siewna, Sympatyczna, Urocza, Wesoła, Wspólna, Wygodna, Życzliwa

KSIĘSTWO: Księstwo, Bartek, Staffa

NAKIELNICA

RĄBIEŃ AB: Borowików, Borówkowa, Fiołkowa, Jasna, Jaśminowa, Jeża, Krokusowa, Kukułcza, Malwowa, Miodowa, Morgowa, Pasieczna, Przyjazna, Przylesie, Rydzowa, Rysia, Wakacyjna, Wilcza, Zaułek, Żurawinowa

STARE KRASNODĘBY: Stare Krasnodęby, Dębińska, Jastrzębia, Pod Lasem, Podgórna, Skowronkowa, Wiatrowa

 

UWAGA!!!

Gabaryty z terenu Aleksandrowa Łódzkiego (nieruchomości obsługiwane przez Remondis oraz RSII) będą odbierane w dniach 26.10.-30.10.2020, zgodnie z harmonogramem:

https://aleksandrow-lodzki.pl/gospodarka-odpadami-harmonogram-odbioru-odpadow/

 

 

Zbiórce podlegają:

– meble domowe (szafy, stoły, wersalki, sofy, krzesła, fotele, itp.),

– elementy wyposażenia mieszkań (dywany, wykładziny dywanowe, materace, kołdry,

poduszki, walizki, torby podróżne, lampy i żyrandole, obudowy sprzętu elektronicznego itp.),

– meble ogrodowe (drewniane, z tworzyw sztucznych, metalowe, węże do podlewania),

– sprzęt sportowy i rekreacyjny (rowery, narty, sanki, itp.),

– wózki i chodziki dziecięce, zabawki dużych rozmiarów,

– zużyte pralki, lodówki, zamrażarki, kuchnie gazowe, mikrofalówki, telewizory, radia, inny sprzęt agd i rtv,

– sprzęt komputerowy.

 

Zbiórce NIE podlegają:

– zużyte opony,

– zużyte ubrania,

– odpady niebezpieczne i opakowania po nich (farby, lakiery, środki ochrony roślin),

– odpady budowlane (gruzy, papa, grzejniki, wełna mineralna, styropian ociepleniowy, ceramika sanitarna np. umywalki, wanny, sedesy, kabiny prysznicowe),

– odpady remontowo-budowlane (wszystko co związane z remontem),

– stolarka okienna, w tym szyby okienne, drzwi,

– części samochodowe, w tym: fotele samochodowe,  deski rozdzielcze, elementy z tworzyw sztucznych,  szyby samochodowe

– odpady pochodzące z działalności gospodarczej.

Translate »