Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Zapraszamy na szafing

09.01.2018
Dodane przez: Dorota Bełdowska - Zemła
Liczba wizyt:
Aktualności

W nowym roku otwieramy szeroko swoje szafy! Zapraszamy wszystkich chętnych na kolejną odsłonę aleksandrowskiego szafingu.

Po ubiegłorocznym listopadowym szafingu, w którym wzięło udział prawie 50 wystawców i licznych pytania o termin kolejnego spotkania, organizatorzy ruszają z nową edycją.

— Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w odsprzedaży i wymianie rzeczy — mówi Iwona Dąbek, szefowa Aleksandrowskiego Forum Społecznego, organizatora szafingu. — Najbliższe spotkanie odbędzie się w ostatnią niedzielę stycznia, jednak gdzie indziej niż poprzednio. Tym razem miejsca użycza nam Dom Dziennego Pobytu „Wrzos”. Planujemy, żeby szafing na stałe znalazł się w kalendarzu naszych imprez. Już dziś mogę powiedzieć, że będzie on się odbywał właśnie we „Wrzosie” zawsze w ostatnią niedzielę każdego miesiąca. Kto więc nie zdąży w styczniu, będzie miał okazję „przewietrzyć” swoją szafę w kolejnych miesiącach — dodaje I. Dąbek.

Dla chętnych osób, które chcą wystawić swoje przedmioty, organizatorzy przygotują ponad 40 stanowisk wyposażonych w stoły i krzesła. Wstęp dla wszystkich jest bezpłatny. Organizatorzy szczególnie gorąco zapraszają również osoby, które chcą tylko zrobić dobre zakupy — nie trzeba się wystawiać, by wziąć udział w szafingu. Ta impreza to świetna okazja, by wyszukać perełki, upolować wyjątkowe okazje czy niedrogo kupić nietuzinkowy ciuch.

Zatem zapraszamy w imieniu organizatora 28 stycznia na ul. Warszawską 10, gdzie w godzinach 13.00-18.00 będzie można sprzedać, wymienić lub kupić odzież, torebki, zabawki czy książki… Wystawców obowiązują zapisy — wystarczy swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu wysłać SMS-em na numer 605 252 849 lub w wiadomości na FB: @StowAFS. Zgłoszenia przyjmowane są do 25 stycznia włącznie.

Translate »