Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Zapraszamy na koncert

10.08.2020
Dodane przez: Redaktor
Liczba wizyt:
Aktualności

Już w niedziele, 16 sierpnia o godzinie 16 zapraszamy na kolejny letni koncert w ogrodach biblioteki. Tym razem  koncert  muzyków alternatywnych  Projekt Laureaci Muzyczny Pastisz

Członkowie „Projektu Laureaci” są związani z „Krainą łagodności”, piosenką turystyczną, studencką i szantami, ale nie można ich umieścić precyzyjnie w żadnym z tych gatunków.

Są nieoczekiwaną zbieraniną pozytywnie zakręconych indywiduów. Muzyka, którą tworzą jest pastiszem szeroko pojętej krainy łagodności w ujęciu pocieszno-knajpianym. Nie boją się mierzyć z żadnym gatunkiem muzycznym dlatego wobec ich koncertów nie da się przejść obojętnie. Cenią sobie uśmiech więc nie brakuje go w  piosenkach grupy.

W związku z tym, że koncert odbywa się  w czasie epidemii pamiętajmy o obowiązku zasłaniania ust i nosa maseczką lub zachowaniu 2-metrowej odległości miedzy sobą w trakcie uczestnictwa w imprezie.

Koncerty organizuje Partnerstwo na Rzecz Aleksandrowa Łódzkiego przy wsparciu finansowym i organizacyjnym Gminy Aleksandrów Łódzki , przy wsparciu Biblioteki Publicznej w Aleksandrowie Łódzkim oraz dofinansowaniu z Banku Spółdzielczego w Aleksandrowie.

Translate »