Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Zadbaj o swoje zdrowie – spotkaj się z łódzkimi Amazonkami

08.05.2018
Dodane przez: Kinga Drożdżel
Liczba wizyt:
Aktualności

Co powoduje zakwaszenie organizmu i kogo może dotyczyć? Okazuje się, że ten problem może dotknąć nawet tych, którym wydaje się, że żyją i jedzą zdrowo. Złe nawyki żywieniowe, stres czy wzmożony wysiłek fizyczny – to wszystko może spowodować zakwaszenie organizmu, które w rezultacie może prowadzić do otyłości, chorób serca czy nowotworów. Objawami zakwaszenia organizmu mogą być m.in. chroniczne zmęczenie, bóle stawów czy wypadanie włosów i łamliwość paznokci.
Zakwaszenie organizmu to ważny temat, który zostanie poruszony podczas kolejnego spotkania z Fundacją Amazonki Łódź Centrum.
Odbędzie się ono w środę 9 maja o godzinie 16:00 w sali ślubów w Urzędzie Miejskim w Aleksandrowie Łódzkim. Zapraszamy wszystkich chętnych. Gościem będzie Iwona Zawadzka, która omówi temat zdrowego stylu życia w myśl zasady (a przeciwko kwasom) aby pożywienie było lekarstwem a lekarstwo pożywieniem.
Dla osób, które przyniosą próbkę z porannego moczu, będzie możliwość przeprowadzenia analizy polegającej na określeniu jego pH.

Translate »