27.01.2020
Dodane przez: redakcja
Liczba wizyt:
Aktualności

Sukcesami zakończyły sobotnie zmagania siatkarki „Libero VIP-Gwarant”, zarówno Młodziczki jak i Seniorki Klubu. Najpierw w sobotnie południe Młodziczki rozegrały kolejny Turniej Rundy
Zasadniczej, w którym pokonały swoje rywalki nie tracąc nawet seta i po zawodach odbywających się w łódzkiej hali przy Ul. Czernika 1/3 w imponującym stylu awansowały do II grupy rozgrywkowej Wojewódzkiej Ligi Młodziczek.
Serdecznie Gratulujemy tego sukcesu.
Wyniki:
„Libero VIP-Gwarant” 2:0 „Budowlani”-Łódź
„Libero VIP-Gwarant” 2:0 „ABIS Sp-64”-Łódź
Skład:
Chrzanowska (Kapitan), Grabarczyk, Karolak, Kasza, Kajtowska, Olińska, Różycka, Zaręba.
Trener: Paweł Mikołajczyk.

Tego samego dnia wieczorem i w tej samej hali następną kolejkę w ramach rozgrywek III Ligi Kobiet grały Seniorki naszego Klubu.
Naprzeciw nim stanęły gospodynie spotkania ekipa „Budowlanych Łódź, które zajmują II pozycję w tabeli Ligi. Zatem był to mecz dwóch najlepszych ekip tych rozgrywek. W pierwszym starciu
obu zespołów w Aleksandrowie padł wynik 3:1 dla naszej drużyny i oczywiste było, że rywalki będą chciały za wszelką cenę wygrać to spotkanie.
Świetna gra ekipy z Aleksandrowa uniemożliwiła jednak łodziankom nawiązanie równorzędnej walki i ostatecznie zespół „Budowlanych” musiał uznać wyższość naszego zespołu.
Siatkarki „Libero VIP-Gwarant” w trzech szybkich setach pozbawiły gospodynie jakichkolwiek złudzeń i pokazały prawdziwą moc.
Drużyna „Budowlanych” nie miała w tym meczu po prostu żadnych argumentów i po ostatniej akcji zarówno siatkarki jak i przybyli na mecz Kibice mogli cieszyć się z pewnego zwycięstwa z najtrudniejszym w Lidze rywalem…Brawo !!!
„Libero VIP”-Gwarant” 3:0 ‚ABIS Sp-64 Budowlani” – Łódź
(25:17,25:16,25:17)