Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Warsztaty gry na sprzętach gospodarstwa domowego

19.11.2018
Dodane przez: Kinga Drożdżel
Liczba wizyt:
Aktualności
Zapraszamy na niezwykłe, nietypowe i bardzo twórcze warsztaty gry na sprzętach gospodarstwa domowego. Poprowadzi Suavas Lewy – łódzki kompozytor, gitarzysta, układacz dźwięków, edukator, muzykoterapeuta.
Doświadczony samouk, różno-instrumentalista, wykorzystujący wszelkie dostępne instrumenty, przedmioty i obiekty dźwiękowe. Absolwent łódzkiej Akademii Muzycznej na kierunku Muzykoterapia. Zorientowany na nowe doznania słuchowe, ustawicznie złakniony dźwięków. Realizuje spontaniczne projekty muzyczne solowo i w kooperacji z działaczami wszelkich sztuk (muzykami, tancerzami, performerami). Komponuje muzykę do filmów, przedstawień teatralnych i gier miejskich.
Warsztaty Wielka Orkiestra AGD odbędą się w niedzielę 25.11.2018 w  godz.10.00-13.00  w Domu Dziennego Pobytu Wrzos w Aleksandrowie Łódzkim (ul. Warszawska 10). Obowiązują zapisy  pod nr tel. 609 190 211.
Warsztaty skierowane do każdego, kto ma ochotę sprawdzić jak zabrzmieć może kwartet na patelnię, tarkę, mikser i durszlak lub na inny wieloosobowy skład wykorzystujący sprzęt kuchenny i AGD. Podczas trwania warsztatów będziemy poszukiwać ciekawych brzmień i odwrócimy pierwotne zastosowanie sprzętów, które na co dzień spotykamy w kuchni i naszym domu.
Przed przyjściem prosimy wyselekcjonować pod względem brzmienia i technik wykonawczych dowolną ilość przedmiotów i sprzętów AGD. W trakcie wspólnej pracy prowadzący pokaże szerokie zastosowanie tego typu „instrumentów”, zainspiruje i ośmieli uczestników do zabawy i eksperymentowania. Istotną ideą jest także wspólne muzykowanie, które nastąpi w finale podczas którego, wykonamy przygotowaną wspólnie spontaniczno-improwizowaną kompozycję.
Wydarzenia „Jesieni pełnej muzyki” organizuje Partnerstwo na Rzecz Aleksandrowa Łódzkiego przy wsparciu finansowym Gminy Aleksandrów Łódzki.
Translate »