Fundusze Europejskie
Profil zaufany

„Unikatowe design thinking w biznesie” – warsztaty dla przedsiębiorców

14.02.2018
Dodane przez: Klaudia Kosak
Liczba wizyt:
Aktualności

Tym razem, organizowane przez Urząd Miejski w Aleksandrowie Łódzkim i Centrum Innowacji Biznesowej w Zgierzu, cykliczne spotkania dla przedsiębiorców przybiorą formę warsztatową.

– Będą to warsztaty, ponieważ przy takiej formule spotkania można zapamiętać więcej informacji. Praca w grupie sprzyja kreowaniu twórczych pomysłów oraz daje możliwość poznania różnych punktów widzenia. Jest to szczególnie ważne przy tematyce myślenia projektowego, którą bliżej przybliżymy podczas warsztatów – mówi Tomasz Barszcz Naczelnik Wydziału Promocji i Współpracy z Zagranicą Urzędu Miejskiego w Aleksandrowie Łódzkim.

Design thinking, tłumaczone na język polski jako myślenie projektowe, polega na zrozumieniu potrzeb naszych odbiorców. Na podstawie dokonanej analizy, wypracowane zostaje rozwiązanie, które jeszcze lepiej dopasowane jest do konkretnych oczekiwań. Takie podejście, w przypadku firm, ma szansę przełożyć się na wzrost zainteresowania przedsiębiorstwem i jego produktami czy usługami.
W czasach, gdy na rynku panuje duża konkurencyjność, warto znaleźć sposób, żeby pozytywnie się wyróżnić.  Udział w warsztatach „Unikatowe design thinking w biznesie” pozwoli odpowiedzieć na pytanie, co zrobić by nasza marka stała się bardziej lubiana i rozpoznawalna przez klientów. Spotkanie przygotują eksperci z Newtrend i Unikatum, specjalizujący się w prowadzeniu firm m.in. procesem Design Thinking. Uczestnicy dowiedzą się m.in., jak dany problem zmienić na wyzwanie i tym samym
u siebie oraz swoich współpracowników zmienić sposób myślenia na temat realizowanych projektów.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, jednak ilość miejsc – ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać się oraz więcej informacji można uzyskać w Centrum Innowacji Biznesowej w Zgierzu pod adresem e-mail: monika.wronska@lodzkie.pl. Spotkanie zaplanowane zostało na 01.03.2018 r. na godzinę 10:00. Odbędzie się w Sali konferencyjnej MOSiR w Aleksandrowie Łódzkim.

Translate »