Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Turniej eliminacyjny dla najmłodszych

02.10.2020
Dodane przez: Dorota Bełdowska - Zemła
Liczba wizyt:
Aktualności

Już jutro rozpoczynają się turnieje eliminacyjne na międzynarodowy turniej piłkarski dla dzieci w kat. U9 i U10 grających w klubach z miast do 100 tys. mieszkańców oraz — wsi. Jeden z nich odbędzie się 4 października (w niedzielę) w Aleksandrowie Łódzkim. Zapraszamy do kibicowania najmłodszym adeptom piłki nożnej.

 Na stadionie MOSiR już o godz. 9.30 rozpoczną się eliminacje do turnieju, który finalnie odbędzie się w Portugalii. W eliminacjach wezmą udział zawodnicy urodzeni w roku 2012 i 2011. Zwycięzca turnieju otrzyma kwalifikację do polskiego turnieju finałowego we Wrocławiu, który odbędzie się na nowoczesnych obiektach Ślęzy Wrocław. Zmierzą się na nim zwycięzcy pozostałych sześciu turniejów kwalifikacyjnych (które odbywają się w Bochni, Szczecinie, Grudziądzu, Rzeszowie, Czeladzi, Kielcach).

Zespoły które zgłoszą się mogą zagrać w wielu turniejach. Mogą być to drużyny: klubowe (z miast do 100 tys. i wsi), podwórkowe, szkolne oraz drużyny stworzone ad hoc (nie będące członkami PZPN) np. drużyny reprezentujące markę sponsora. Liczba zespołów na turnieju eliminacyjnym powinna wynosić od 16 do 24 (optymalnie). Jest to uzależnione od liczby boisk. Wpisowe: 500 PLN od zespołu. Każda kolejna drużyna z danego klubu płaci 400 PLN.

Rejestracja: https://forms.gle/1gPzAXKd6hbgQVsNA. Informacje: 694 421 646, 508 857 707.

Finałowy turniej w Portugalii zaplanowany jest na 15-17 lutego 2021 r. Zwycięzca finału krajowego wygrywa 16 bezpłatnych biletów lotniczych, dla zawodników i trenerów, do Portugalii na obóz sportowy. Wśród pozostałych zawodników ze wszystkich zespołów będzie prowadzona selekcja do udziału w turnieju finałowym w Portugalii. Lista zawodników zaproszonych na turniej do Portugalii zostanie opublikowana 6.01.2021. Zapraszamy kibiców.

Wśród patronów turnieju jest Burmistrz Aleksandrowa Łódzkiego, MOSiR oraz TS „Sokół”.

Szczegóły poniżej.

Translate »