Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Triumfy siatkarskiej młodzieży na koniec roku

03.01.2019
Dodane przez: redakcja
Liczba wizyt:
Aktualności

Wspaniałymi wynikami zakończyły rok 2018 młode siatkarki „Libero VIP”. W ciągu dwóch dni 29/30 grudnia rozegrały dwa prestiżowe Turnieje w kategorii siatkarskich „4”, jeden bezapelacyjnie wygrywając, z drugiego natomiast przywożąc brązowe medale.
Najpierw 29 grudnia w Jarocinie „Liberki” pod wodzą Trener Ewy Sobanty zameldowały się na „Ogólnopolskim Turnieju Mini Siatkówki Dziewcząt”, w którym po rozegraniu 8 spotkań (wszystkie zwycięskie), nie tracąc nawet seta aleksandrowianki przywiozły zwycięski laur.
W niedzielę natomiast, 30 grudnia zawitały do pobliskiego Łasku na „Łaskovia Olimp Cup 2018”, gdzie zaproszone zostały aż 23 ekipy z całego Kraju. Tutaj grania było nieco więcej, a sam Turniej mocno obsadzony. Mimo tego dzielne zawodniczki „Libero VIP” po raz kolejny pokazały, że nie boją się walki z teoretycznie lepszymi w kilku przypadkach rywalkami. Po rozegraniu 11 spotkań, z których w dwóch tylko przypadkach „Liberki” schodziły z parkietu pokonane, dziewczęta wywalczyły brązowe medale całej imprezy kończąc z przysłowiowym przytupem rok 2018… Brawo !!!
Gra aleksandrowianek wyglądała naprawdę bardzo dobrze, co pozwala patrzeć z optymizmem na zbliżające się rozgrywki ligowe. Gratulujemy zatem zarówno zawodniczkom jak i Pani Trener. Szczegółowe wyniki obu turniejów można zobaczyć wraz z szerszymi opisami na facebookowej stronie „Libero VIP”, poniżej podajemy link do strony i zapraszamy do odwiedzin.

https://www.facebook.com/Libero-VIP-352297401906675/

Skład:
Zosia Sobanty (Kapitan), Maja Grabarczyk, Natalia Kajtowska, Maja Karolak, Paulina Gryta

Translate »