Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Targi Ekonomii Społecznej

18.07.2019
Dodane przez: Klaudia Kosak
Liczba wizyt:
Aktualności

W związku ze zbliżającą się kolejną edycją Łódzkich Targów Ekonomii Społecznej 2019 Stowarzyszenie Wsparcie Społeczne „Ja-Ty-My” rozpoczyna rekrutację podmiotów Ekonomii Społecznej. Targi odbędą się 7 września 2019 roku w Sieradzu przy ul. Kościuszki oraz Rynku.

W bieżącym roku weźmie w nich udział ponad pięćdziesiąt podmiotów ekonomii społecznej naszego regionu. Targi to wydarzenie o wyjątkowym charakterze.
W jednym miejscu prezentować się będą przedsiębiorstwa społeczne, spółdzielnie socjalne, podmioty reintegracyjne. Wszyscy działają w naszym regionie tworząc nowe miejsca pracy, działając na rzecz aktywizacji zawodowej osób zagrożonych wykluczeniem (z powodu niepełnosprawności, trudnej sytuacji życiowej, choroby), wspierając poprzez rehabilitację społeczną i zdrowotną, angażują się w różnego rodzaju inicjatywy – integrują środowisko lokalne, przeciwdziałają dyskryminacji i przełamują opory społeczne, promują postawy obywatelskie. Targi są doskonałą okazją do pokazania swojej codziennej pracy, zapoznania się z innymi PES oraz rozpoczęcia współpracy między sobą.

Udział w Targach jest bezpłatny.

Zachęcamy do udziału!

W załącznikach  potrzebne formularze i zgody:

Translate »