Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Świadoma kobieta – czyli nie wierz w cuda, uwierz w siebie

17.01.2018
Dodane przez: Klaudia Kosak
Liczba wizyt:
Aktualności

Świadoma kobieta, czyli nie wierz w cuda — uwierz w siebie to pierwsze z cyklu warsztaty dla pań. Będzie można się dowiedzieć, co zrobić, by być zdrowszym, jak wytrwać w noworocznych postanowieniach i „trzymać się” swoich marzeń, jak realizować swoje cele i utrzymać wysoką motywację do działania.
Dwugodzinne warsztaty poprowadzi redaktor naczelna czasopisma „Żyj naturalnie”, która jest certyfikowanym coachem i trenerem m.in. stylów myślenia FRIS oraz autorką książki „Bądź szczęśliwa, czyli 3 naturalne etapy do szczęścia dla każdej kobiety” — Magdalena Napierała.
Planowane miejsce spotkania to sala ślubów USC w Urzędzie Miejskim w najbliższy piątek, 19 stycznia, o godz. 18.30.
Warsztaty są bezpłatne, ale trzeba się na nie wcześniej zapisać, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona. Zapisy przyjmuje koordynator akcji z ramienia AFS — Marzena Zientek pod adresem mailowym: zientekmarzena@onet.pl.

Te pierwsze warsztaty są zapowiedzią cyklu spotkań dla kobiet, zaplanowanego w każdy trzeci piątek miesiąca. Kolejne spotkania będą miały różny charakter (od warsztatów, po spotkania autorskie czy przedstawienie teatralne), będą się odbywały w różnych miejscach i pod czujnym okiem różnych koordynatorów.
Cały cykl organizatorzy zadedykowali kobietom, które są lub chciałyby być Zawsze piękne, zawsze młode i takie zdolne…, a więc wszystkim paniom 😉 Zainteresowane osoby powinny śledzić facebookową stronę AFS, czyli @StowAFS oraz lokalne media. Poniżej wstępny harmonogram i tematyka kolejnych akcji:
luty — „Odchudzamy się na wiosnę” (warsztaty)
marzec — „Stylizacja — nowy look” (warsztaty)
kwiecień — „Współczesna nowoczesna Polka” (spotkanie autorskie)
maj — „Eko-życie” (warsztaty)
czerwiec — „Jak być przyzwoitym człowiekiem?” (spotkanie autorskie)
lipiec — „Pół żartem pół serio” (warsztaty literackie)
sierpień — „Taniec z gwiazdami” (warsztaty)
wrzesień — „Iwona Kalina” (przedstawienie teatralne)
październik — „Żyj kolorowo” (warsztaty)
listopad — „Autoprezentacja” (spotkanie autorskie)
grudzień — „Święta w domu” (warsztaty).

Translate »