Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Spotkanie dotyczące możliwości rozwoju firmy w Afryce

09.03.2018
Dodane przez: Kinga Drożdżel
Liczba wizyt:
Aktualności

W imieniu Rady Inwestorów w Afryce, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego oraz Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. zapraszamy na seminarium eksperckie „Polskie inwestycje w Afryce – doświadczenia, potencjał i strategie współpracy”. Spotkanie odbędzie się 20 marca 2018 r. o godzinie 11:00 w siedzibie Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Łodzi przy ulicy Narutowicza 34.

Seminarium poświęcone będzie analizie ekspansji międzynarodowej polskich firm, a w szczególności perspektywom, szansom i największym przeszkodom, związanym z prowadzeniem przez przedsiębiorców z Polski projektów inwestycyjnych na rynkach afrykańskich. Podczas wydarzenia uczestnicy zapoznają się z raportem „Afryka wielu prędkości” przygotowanym przez Polskie Centrum Studiów Afrykanistycznych i Radę Inwestorów w Afryce oraz wezmą udział w dyskusji panelowej z udziałem zaproszonych gości, ekspertów ds. rynku afrykańskiego.

Udział w wydarzeniu zapowiedzieli przedstawiciele czołowych polskich firm oraz instytucji wspierających eksport polskich towarów i usług.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 15 marca pod adresem: a_witczak@larr.lodz.pl lub telefonicznie pod nr: 506 005 942.

Translate »