Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Seniorki ”LIBERO VIP-GWARANT” nadal niepokonane

28.10.2019
Dodane przez: redakcja
Liczba wizyt:
Aktualności

Po wczorajszym zwycięstwie w IV kolejce rozgrywek III Ligi Siatkówki Kobiet siatkarki trenera Macieja Tietiańca utrzymały status drużyny niepokonanej w ligowych rozgrywkach.
Tym razem wyższość aleksandrowianek, które idą niczym burza w lidze, musiały uznać zawodniczki „Abis Sp-64 Budowlane”-Łódź.
Mecz odbywał się w hali Sp-4 przy Ul. Wyzwolenia 3 i przyciągnął sporą liczbę kibiców zarówno naszej drużyny, jak i ekipy gości.
„Budowlane” wygrały na przewagi pierwszego seta, jednak było to dla nich wszystko, co w tym dniu mogły przedstawić naszej drużynie. Kolejne partie meczu padły łupem siatkarek „Libero VIP”, które tym samym dopisały następne 3 punkty do ligowej tabeli.
Gra była bardzo porywająca i obfitowała w długie wymiany oraz bardzo ciekawe bloki i ataki. Naprawdę miło się oglądało grę naszej drużyny, a warto tu dodać, że przyjezdne były przed tym meczem na II pozycji w lidze i wszyscy uważali je za głównego rywala, bo jest to ekipa naprawdę mocna.
Wspaniale było popatrzeć jak hala Sp-4 żyła dopingiem, a także stworzoną przez kibiców niesamowitą atmosferą. Na ligowe parkiety wracamy 9 listopada, a o szczegółach będzie się można dowiedzieć na facebookowej stronie Klubu @klubliberovip.

„Libero VIP-Gwarant” 3:1 „Abis Sp-64 Budowlani”-Łódź
(24:26, 25:12, 25:15, 25:21)

Skład:
Dybowska (Kapitan),Berkowska, Lipińska, Mielczarek-Błońska, Daleszczyk, Sobczak, Mastalska, Durka, Raźniewska, Turek, Miłek, Marciniak, Wasiak, Sagan.
Trener: Maciej Tietianiec.

Translate »