Fundusze Europejskie

Bieg Aleksandrowski z okazji Święta Wojska Polskiego

12.02.2019
Dodane przez: Kinga Drożdżel
Liczba wizyt: 1404
Aktualności

Jeszcze tylko przez 10 dni obowiązuje niższa opłata startowa! Przypominamy, że do końca czerwca zawodnicy zapłacą tylko 55 złotych, później opłata wzrośnie do 70 złotych. Po zamknięciu zapisów elektronicznych, w Biurze Zawodów (czyli tuż przed startem), trzeba będzie zapłacić 100 zł. Warto się pospieszyć, by zapłacić mniej!
Jednocześnie przypominamy o naszych stałych zniżkach: osoby powyżej 60. roku życia zwolnione są z opłaty startowej, a mieszkańcy Gminy Aleksandrów Łódzki zawsze płacą połowę (ustalonej kwoty wynikającej z terminu wpłaty — zniżka nie dotyczy opłat ponoszonych w Biurze Zawodów).
Nieco inne warunki obowiązują przy opłacie startowej w biegu na 5 km. W tym przypadku każdy uczestnik płaci 20 zł. Jedynie w dniach, w których funkcjonować będzie Biuro Zawodów, zawodnicy będą musieli zapłacić o 5 złotych więcej (czyli 25 zł).

Zapisy oraz regulaminy biegów dostępne pod adresem: https://bit.ly/2N74o2e

***

Wielkimi krokami zbliżamy się do 7. Biegu Aleksandrowskiego z okazji Święta Wojska Polskiego (na dystansie 5 km) oraz 5. Półmaratonu Aleksandrowskiego. Już 15. sierpnia kolejny raz, na sportowo, uczcimy Święto Wojska Polskiego. A już kilka miesięcy przed, dbamy o to, abyście mieli jeszcze lepsze i milsze wspomnienia z tego wydarzenia. Dziś prezentujemy Wam projekt koszulki, którą każdy zawodnik znajdzie w swoim pakiecie startowym. Mamy nadzieję, że koszulki wszystkim biegaczom przypadną do gustu i będą dla nich miłą pamiątką z aleksandrowskiego biegu.

Przypominamy także o kilku kwestiach organizacyjnych. Do końca czerwca, opłata startowa w półmaratonie wynosi 55 złotych. Po tym terminie wzrośnie do 70 złotych. Po zamknięciu zapisów elektronicznych, w Biurze Zawodów, trzeba będzie natomiast zapłacić 100 zł. Dlatego warto się pospieszyć, by zapłacić mniej.
Osoby powyżej 60. roku życia zwolnione są z opłaty startowej, a mieszkańcy Gminy Aleksandrów Łódzki płacą 50% ustalonej kwoty wynikającej z terminu wpłaty – zniżka nie dotyczy opłat ponoszonych w Biurze Zawodów.
Opłata startowa w biegu na 5 km jest stała i wynosi 20 zł. Jedynie w dniach, w których funkcjonować będzie Biuro Zawodów, uczestnicy będą musieli zapłacić o 5 złotych więcej. W przypadku biegu na dystansie 5 km nie są przewidziane żadne zniżki czy zwolnienia z opłat. Zapisy oraz regulaminy biegów dostępne pod adresem: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=4606&fbclid=IwAR3luvn2Cx3j_usixRUe307P7YPEv_eK7ueCFOlgpb7ba0XpOsyFH6lkSlE

***

To już pewne… Na biegaczy i biegaczki, którzy wystartują w 5. Aleksandrowskim Półmaratonie czeka nie lada niespodzianka. Będą mogli pobiec ze swoim guru — Marcinem MKON-em Koniecznym. Marcin, jak do tej pory jest jedynym Polakiem, który zdobył Mistrzostwo Świata Ironman Kona (2017 r.) w kat. 45-49, jest również rewelacyjnym biegaczem. W wieku 46 lat biega maraton w granicach 2.30! Znany również jako działacz społeczny, organizator wielu imprez charytatywnych, pisarz, człowiek-orkiestra, dla wielu osób wręcz IKONA!

Kto chce znać wszystkie szczegóły sierpniowego biegu i być na bieżąco, powinien dołączyć do wydarzenia na FB lub… śledzić aktualności na oficjalnej stronie www Aleksandrowa Łódzkiego.

***

Elektroniczne zapisy na 7. Bieg Aleksandrowski z okazji Święta Wojska Polskiego (na dystansie 5 km) oraz 5. Półmaraton Aleksandrowski trwają. Przypominamy, że jeszcze tylko do końca marca rejestrujący się zapłacą 40 zł wpisowego, a z każdym miesiącem będzie drożej. W dniu zawodów zawodnik zapłaci już 100 złotych za możliwość udziału w biegu, więc z zapisami nie ma co zwlekać.

Osoby powyżej 60. roku życia zwolnione są z opłaty startowej, a mieszkańcy Gminy Aleksandrów Łódzki płacą 50 procent ustalonej kwoty wynikającej z terminu wpłaty — zniżka nie dotyczy opłat ponoszonych w Biurze Zawodów.

Opłata startowa w biegu na 5 km jest stała i wynosi 20 zł. Jedynie w dniach, w których funkcjonować będzie Biuro Zawodów, uczestnicy będą musieli zapłacić o 5 złotych więcej. W przypadku biegu na dystansie 5 km nie są przewidziane żadne zniżki czy zwolnienia z opłat. (red.)

Zapisy oraz regulaminy biegów dostępne pod adresem: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=4606


***

Wystartowały już zapisy elektroniczne na 7. Bieg Aleksandrowski z okazji Święta Wojska Polskiego (na dystansie 5 km) oraz 5. Półmaraton Aleksandrowski.

Zasady rejestracji oraz regulaminy obydwu biegów są bardzo podobne do tych z lat ubiegłych, więc zapisy nie powinny sprawić trudności. Wszystkich zachęcamy do zapoznania się z regulaminem i rezerwowania terminu 15. sierpnia, by wziąć udział w  największej imprezie biegowej na terenie Aleksandrowa Łódzkiego.

Z zapisami nie ma co zwlekać. Tak, jak poprzednio, osoby które w półmaratonie zarejestrują się wcześniej, zapłacą mniej. Rejestracja do końca marca gwarantuje opłatę w wysokości 40 zł. W następnych terminach będzie już drożej. Opłata startowa wyniesie kolejno 55 zł (do końca czerwca) oraz 70 zł (do 9. sierpnia). Po zamknięciu zapisów elektronicznych, w Biurze Zawodów, trzeba będzie zapłacić 100 zł. Osoby powyżej 60. roku życia zwolnione są z opłaty startowej, a mieszkańcy Gminy Aleksandrów Łódzki płacą 50% ustalonej kwoty wynikającej z terminu wpłaty – zniżka nie dotyczy opłat ponoszonych w Biurze Zawodów.

Opłata startowa w biegu na 5 km jest stała i wynosi 20 zł. Jedynie w dniach, w których funkcjonować będzie Biuro Zawodów, uczestnicy będą musieli zapłacić o 5 złotych więcej. W przypadku biegu na dystansie 5 km nie są przewidziane żadne zniżki czy zwolnienia z opłat.

W ramach opłaty startowej uczestnicy otrzymają numery startowe, pamiątkowe koszulki i medale oraz napoje.

Organizatorem biegu jest Urząd Miejski w Aleksandrowie Łódzkim.

Zapisy oraz regulaminy biegów dostępne pod adresem: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=4606

Translate »