Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Ranking „Perły Samorządu” Dziennika Gazety Prawnej

13.10.2020
Dodane przez: Kinga Drożdżel
Liczba wizyt:
Aktualności
Zdjęcie Burmistrza Aleksandrowa Łódzkiego Jacka Lipińskiego, Skarbnika Aleksandrowa Łódzkiego Grzegorza Siecha oraz Naczelnika Wydziału Promocji i Współpracy z Zagranicą Urzędu Miejskiego w Aleksandrowie Łódzkim prezentującymi wyróżnienia, które Gmina Aleksandrów Łódzki zdobyła w rankingu Perły Samorządu Dziennika Gazety Prawnej.
Nie bez powodu rywalizacja Aleksandrowa Łódzkiego z samorządami z całej Polski przypomina starcie na arenie sportowej. Blisko 650 samorządów w kategorii gmin miejsko-wiejskich, rywalizujących o jak najwyższe miejsca, niezależne gremium i specjaliści z firmy Deloitte oceniający każdy wskaźnik i każdą dziedzinę życia społecznego w naszej gminie, w końcu ogromne emocje związane z ogłoszeniem wyników.
W tym roku „klasyfikacja medalowa” Aleksandrowa Łódzkiego w „Perłach Samorządu” Dziennika Gazety Prawnej – jednym z najważniejszych rankingów w Polsce – prezentuje się następująco:
I miejsce dla Burmistrza Aleksandrowa Łódzkiego – Jacka Lipińskiego w rankingu najlepszych włodarzy w Polsce!
II miejsce dla Skarbnika Aleksandrowa Łódzkiego – Grzegorza Siecha w rankingu na najlepszego skarbnika w Polsce!
V miejsce dla Aleksandrowa Łódzkiego w rankingu najlepszych gmin miejsko – wiejskich w Polsce!
I miejsce dla Aleksandrowa Łódzkiego za kampanię promującą festiwal Summer Dying Loud – w rankingu na najlepszą kampanię komunikacyjną w Polsce!
Wyróżnienie dla Aleksandrowa Łódzkiego w kategorii Gospodarka Odpadami!
Translate »