Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Przedsiębiorco, spotkaj się z nami!

04.09.2018
Dodane przez: Kinga Drożdżel
Liczba wizyt:
Aktualności

Po wakacjach startujemy z kolejnymi warsztatami dla przedsiębiorców. Chcesz, aby Twoja firma działała sprawnie w Internecie? Weź udział w zajęciach z doradcą w projekcie Google Internetowe Rewolucje i dowiedz się jak wykorzystać Internet do rozwoju firmy. A może chcesz poznać osobiście naszą multimedalistkę olimpijską Sylwię Gruchałę? Weź udział w wykładzie specjalnym o sportowej motywacji i jej wykorzystaniu w świecie biznesu.

Spotkanie dla przedsiębiorców w Aleksandrowie Łódzkim odbędzie się 18. września.

Sylwia Gruchała jest jedyną w historii polską florecistką, której udało się zdobyć dwa medale olimpijskie. W wykładzie specjalnym opowie o sportowej motywacji i jej wykorzystaniu w świecie biznesu. Szkolenie interpersonalne z Sylwią Gruchałą to nie tylko świetny sposób na podniesienie własnych kwalifikacji z zakresu rozwoju osobistego. To również jednoznaczna odpowiedź na wszelkie wątpliwości, czy rzeczywiście efektywne i inteligentne motywowanie pracowników może zmienić aż tak wiele.

Przed wykładem zapraszamy natomiast do wzięcia udziału w szkoleniu Google Internetowe Rewolucje. To projekt, z którego mieli już okazję skorzystać aleksandrowscy przedsiębiorcy. W trakcie szkolenia przedsiębiorcy poznają narzędzia internetowe przydatne w prowadzeniu firmy. Prelekcję poprowadzi  doradca w projekcie Google Internetowe Rewolucje, który na co dzień doradza przedsiębiorcom jak rozwijać firmę w sieci.  Będzie to doskonała okazja, aby  przeanalizować swoją dotychczasową działalność w wirtualnym świecie.

Szczegółowy harmonogram wydarzenia:

9:30 – kawa powitalna/networking

10:00 – prezentacja narzędzi wsparcia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego

10:15 – Google Internetowe Rewolucje

12:00 – „Ty też możesz zwyciężać!” Wykład Sylwii Gruchały

Na spotkanie obowiązują zapisy. W celu zapisania się, należy zgłosić się do Doradcy Centrum Innowacji Biznesowej w Zgierzu – Pani Moniki Wrońskiej, pod adresem: monika.wronska@lodzkie.pl

Wstęp jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona. Na wydarzenie zapraszają Centrum Innowacji Biznesowej w Zgierzu oraz Gmina Aleksandrów Łódzki.

 

aleksandrow-plakat

Translate »