Fundusze Europejskie
Profil zaufany

„Piosenki do mężczyzny”

01.12.2017
Dodane przez: redakcja
Liczba wizyt:
Aktualności

Koncert Agnieszki Chrzanowskiej z akompaniamentem Dariusza Igielskiego (fortepian, akordeon)

06.12.2017 (środa) godz.18.00

Sala „W dobrym stylu” Aleksandrów Łódzki, ul. Piłsudskiego 10

Wejściówki po 10 zł do kupienia w Bibliotece (pl. Kościuszki 12) lub przed koncertem.

 

Agnieszka Chrzanowska- aktorka, piosenkarka, autorka muzyki i tekstów. Członkini Akademii Fonograficznej ZPAV. Wykonawczyni  poezji śpiewanej i piosenki autorskiej. Przez wiele lat związana z Piwnicą pod Baranami. Laureatka wielu prestiżowych nagród min. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Przez przyjaciół nazywana Osiecką współczesności.

Na koncert „Piosenki do mężczyzny” złożą się kompozycje artystki do wierszy Michała Zabłockiego, Zbigniewa Książka i jej własnych tekstów. Będzie to opowieść o relacjach między kobietą a mężczyzną, odmienności ich natur ( kobiety są z Wenus, a mężczyźni z Marsa?), przekonaniach, nawykach, zachowaniach i szeroko pojętym komunikowaniu się. Piosenki o życiu, miłości, przemijaniu, wskazywaniu dróg do siebie drugiej osobie. Wszystko w nieco zdystansowanej i czasami humorystycznej odsłonie, z wyczuwalnym drugim dnem.

Koncert odbywa się w ramach projektu „Jesień pełna muzyki”, który organizuje Partnerstwo na Rzecz Aleksandrowa Łódzkiego przy wsparciu finansowym Gminy Aleksandrów Łódzki. Objęty jest patronatem medialnym TVP Łódź Radia Łódź i Kultury Dostępnej.

Translate »