Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Piłkarze Sokoła KONSPORT Aleksandrów Łódzki odwiedzili SP nr 1

08.02.2018
Dodane przez: redakcja
Liczba wizyt:
Aktualności

W środę sześciu zawodników pierwszej drużyny trzecioligowego Sokoła KONSPORT Aleksandrów Łódzki wybrało się z wizytą do Szkoły Podstawowej numer 1 im. Jana Pawła II w Aleksandrowie Łódzkim. Piłkarze wzięli udział w feriach organizowanych przez miejscową placówkę.

Do szkoły wybrali się Jakub Rogalski, Kamil Żylski, Łukasz Chojecki, Michał Brudnicki, Sebastian Kobiera oraz Sebastian Ostrowski. Spotkanie rozpoczęło się punktualnie o godzinie 9:30, a piłkarze na wstępie opowiedzieli m.in. o swoich dotychczasowych karierach, rozpoczęciu przygody z piłką nożną oraz jak powinien prowadzić się profesjonalny piłkarz. Po krótkiej prezentacji do głosu doszły dzieci, które z ochotą zadawały pytania swoim idolom. Niektórzy rzucili nawet drobne wyzwania graczom Sokoła, którzy musieli pokazać kilka sztuczek piłkarskich.

Po części oficjalnej, dzieci zostały podzielone na grupy i razem z piłkarzami odbyli trening piłkarski, zakończony gierką. Na końcu spotkania wytypowany zostały dwie szóstki, które miały reprezentować szkołę w starciu z podopiecznymi Piotra Kupki. W meczu przeciwko chłopcom, lepsi okazali się zielono-biali, tymczasem w pojedynku z dziewczynkami byli już bezsilni. Chwilę potem, dzieci pozowały do ostatnich zdjęć oraz zebrały upragnione autografy.

Chcemy przede wszystkim pokazać się w mieście, gdyż do tej pory chwilami ciężko było zauważyć Sokół na terenie naszego miasta. Zaczęliśmy wśród dzieci i chcemy skupić się głównie na szkołach, jak i również przedszkolach. Planujemy również inne akcje promocje, które będą się pojawiać bliżej rozpoczęcia rundy wiosennej oraz już w jej trakcie. Liczymy na to, że dzięki takim działaniom uda nam się przyciągnąć więcej fanów na stadion, a piłkarze będą mogli przy tym w większym stopniu czuć wsparcie podczas meczów ligowych – powiedział Adrian Somorowski, specjalista ds. komunikacji z mediami i marketingu.

Translate »