Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Pewne zwycięstwo juniorek ”CZWÓRKI”

03.10.2017
Dodane przez: redakcja
Liczba wizyt:
Aktualności

W niedzielę we własnej hali Juniorki UKS-„Czwórka” Aleksandrów Łódzki zainaugurowały nowy sezon pokonując w trzech szybkich setach rywalki z zespołu UKS-Ozorków.

Przyjezdne tylko w pierwszym secie starały się powalczyć z aleksandrowiankami jednak nie na tyle aby wygrać set, który ostatecznie zakończył się dla nich porażką.

Set drugi oraz trzeci, to już bezapelacyjna przewaga siatkarek „Czwórki” w każdym elemencie gry i wysokie punktowe wygrane w obu partiach niedzielnego meczu.

Widać było na parkiecie przewagę klas między drużynami, a przeciwniczki nic nie mogły zdziałać przeciwko bardzo dobrze grającej naszej drużynie.

Mimo iż w szeregach „Czwórki” brakowało trzech zawodniczek (Ewa Blady, Marta Mastalska, Klaudia Ambroziak), które są kontuzjowane, to i tak pozostałe aleksandrowianki szybko pokazały miejsce w szeregu przyjezdnym.

Na meczu ponownie z dobrej strony pokazali się kibice „Czwórki”, którzy w bardzo fajny sposób powitali już oficjalnie w szeregach zespołu nowego trenera naszych Juniorek Pana Jarosława Gajera.

Ponadto jak zawsze od pierwszej do ostatniej piłki meczu zagrzewali do walki swoje siatkarki.

Ruszyła zatem siatkarska karuzela i już za tydzień kolejny mecz Juniorek, jak również pierwsza kolejka Ekstraklasy Ligi Amatorskiej Kobiet, a w grudniu III Liga, w której w tym sezonie zadebiutują zawodniczki „Czwórki”. O terminach spotkań będziemy informować.

 

UKS-Czwórka  3:0  UKS-Ozorków

(25:20, 25:10, 25:12)

 

Skład:

Marciniak, Ruśkiewicz, Bednarek, Bużyńska, Pietrzak, Miłek, Okulska, Spadło, Budzyń, Olczyk.

Trener: Jarosław Gajer

Maciej Tietianiec

Translate »