Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Marsz w kapeluszach „W poszukiwaniu wiosny”

12.03.2021
Dodane przez: Kinga Drożdżel
Liczba wizyt:
Aktualności
Grafika promująca Wiosenny marsz w kapeluszach "W poszukiwaniu wiosny"
Jak w Aleksandrowie Łódzkim można przywitać wiosnę? Biorąc udział w marszu w kapeluszach! Martwisz się, że nie masz odpowiedniego nakrycia głowy? Jeśli tak, to żaden problem. Zdążysz jeszcze sam go wykonać lub zaopatrzymy Cię w niego na miejscu wydarzenia.
A pomaszerować będzie można już w niedzielę 21. marca. Start o godzinie 10:00 z Parku 200-lecia (ul. Targowy Rynek – przy stawie Jana). Stamtąd, ulicami miasta, do pokonania będzie dystans ok. 3,5 km. Spacerowicze marsz zakończą na terenie MOSiR. Ale wcale nie będzie oznaczać to końca niespodzianek. Na mecie czekać będziemy na Was z sadzonkami wiosennych kwiatków. Uczestnikom zrobimy także pamiątkowe zdjęcia.
Jeśli chcesz wziąć udział w wydarzeniu, zgłoś się telefonicznie: (42) 270 03 15 do Wydziału Promocji i Współpracy z Zagranicą UM w Aleksandrowie Łódzkim (w godzinach pracy urzędu). Na zgłoszenia czekamy  do 18. marca.
Na marsz zapraszają Stowarzyszenie Aleksandrowskie Forum Społeczne oraz Środowiskowy Dom Samopomocy w Aleksandrowie Łódzkim. Wydarzenie objęte zostało patronatem Burmistrza Aleksandrowa Łódzkiego Jacka Lipińskiego.
Translate »