„LIBERO VIP-GWARANT” wraca na zwycięskie tory

Dodane przez: Redakcja
Liczba wizyt:
Aktualności
Drużyna i działacze siatkarscy po wygranym meczu

Po niespodziewanej zeszłotygodniowej porażce w Świdnicy z tamtejszym MKS-em siatkarki „Libero VIP-Gwarant” pokonały w sobotni wieczór we własnej hali drużynę „Volley” Wrocław w trzech setach. W sumie mecz bez wielkiej historii, bo przyjezdne obecnie zamykają ligową tabelę i nic nie wskazywało na to żeby w jakikolwiek sposób mogły zagrozić liderkom rozgrywek.
Dwa pierwsze sety wygrane przez aleksandrowianki do 15 i 18 i tylko w trzeciej partii meczu zespół z Wrocławia, dzięki bardzo ambitnej postawie doprowadził do gry na przewagi przegrywając ostatecznie 24:26 i cały mecz 3:0.
Na uwagę zasługuje kilka długich i emocjonujących wymian, które niewątpliwie okrasiły to spotkanie. Dziękujemy także za ambitną postawę wrocławianek. Gratulujemy zwycięstwa naszej ekipie i prosimy o kolejne.
Siatkarki „Libero VIP-Gwarant” już w przyszłą sobotę jadą na ligową potyczkę do Katowic, a 30 stycznia rozegrają mecz we własnej hali z drużyną NTSK-Nysa. Mecze odbywają się w dalszym ciągu bez udziału publiczności natomiast relacje z nich można oglądać na profilu facebookowym Kibiców (@Klub Kibica Libero VIP). Zapraszamy do śledzenia zmagań naszej drużyny.
„Libero VIP-Gwarant” 3:0 „Volley” Wrocław
(25:15,25:18,26:24)
MVP meczu: Paulina Czubak