Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Inauguracja nowo wyremontowanej sali widowiskowej w MDK

04.10.2019
Dodane przez: Kinga Drożdżel
Liczba wizyt:
Aktualności

Już 10. października będziemy mieli okazję przekonać się jak po remoncie  prezentuje się sala widowiskowa w Młodzieżowym Domu Kultury. Burmistrz Aleksandrowa Łódzkiego Jacek Lipiński, Przewodnicząca Rady Miejskiej w Aleksandrowie Łódzkim Małgorzata Grabarczyk oraz Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Aleksandrowie Łódzkim Bożena Komorowska zapraszają na inaugurację nowo wyremontowanej sali widowiskowej w Młodzieżowym Domu Kultury im. Grzegorza Pintery w Aleksandrowie Łódzkim. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17, koncertem uczestników kół artystycznych MDK, o godz. 18 przewidziano słodki poczęstunek, natomiast o godz. 18.30 organizatorzy zapraszają do udziału w koncercie THE KLENCZON EXPERIENCE.

Na bardzo ciekawy program THE KLENCZON EXPERIENCE złożą się piosenki Krzysztofa Klenczona z okresu Czerwonych Gitar i późniejsze z Trzech Koron. W repertuarze zespołu każdy słuchacz odnajdzie coś dla siebie, nie zabraknie bowiem takich hitów jak m.in. Nie przejdziemy do historii, 10 w skali Beauforta, Biały krzyż, Kwiaty we włosach czy Randka z deszczem oraz wiele innych piosenek.

Osoby, które chciałyby uczestniczyć w wydarzeniu zapraszamy do Wydziału Promocji i Współpracy z Zagranicą  (Plac Kościuszki 4) po odbiór bezpłatnych zaproszeń. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Translate »