Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Festiwal Pomysłów Twórczych „Razem lepiej”

22.06.2017
Dodane przez: redakcja
Liczba wizyt:
Aktualności
Festiwal Pomysłów Twórczych „Razem lepiej” jest uroczystością organizowaną z myślą o osobach niepełnosprawnych.  Celem przewodnim spotkania jest przede wszystkim eliminowanie i redukowanie barier społecznych i świadomościowych, które pojawiają się w przekonaniach sprawnych członków społeczeństwa. Ponadto dążymy do tego, aby poprzez nasze działania osoby niepełnosprawne mogły z łatwością korzystać z wszelkich dóbr kultury.
Poprzez organizację tego typu przedsięwzięć staramy się wzbogacać o nowe doświadczenia naszych niepełnosprawnych podopiecznych, ale także osoby w pełni sprawne. Aranżujemy interesujące formy zajęć, konkursy (plastyczne i sportowe), zapraszamy artystów, którzy swoimi występami uświetniają festiwal (w tym roku wystąpią m.in. wschodzące gwiazdy muzyki Disco Polo zespół Diwers Dance oraz Lift). Często dzięki takim spotkaniom nasi podopieczni mają możliwość spotkania się z najbliższą rodziną.
Przewidujemy, że niniejsza – czwarta już edycja uroczystości „Razem lepiej” zgromadzi nawet 600 podopiecznych z zaproszonych placówek z regionu województwa łódzkiego. Liczymy również na obecność lokalnej społeczności. Festiwal odbędzie się  29 czerwca (czwartek) br.. Start o godz.10.30.  Zapraszamy.
Translate »