Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Epicentrum Festiwal – Dni Aleksandrowa Łódzkiego 2020

28.02.2020
Dodane przez: Kinga Drożdżel
Liczba wizyt:
Aktualności

Nasza największa impreza plenerowa roku dorobiła się już doskonałej renomy w regionie dlatego zasłużyła na wyróżnienie nową formułą, nową nazwą i idąca za nią identyfikacją wizualną, która jeszcze bardziej podkreśli jej wyjątkowy charakter i da wiele możliwości promocji nowej muzycznej marki Aleksandrowa Łódzkiego.

Dni Aleksandrowa Łódzkiego to od tej pory będą funkcjonowały pod zamienną nazwą Epicentrum Festiwal. Epicentrum kojarzy się zarówno z punktem centralnym, a jesteśmy przecież praktycznie w centrum Polski i zewsząd jest do nas tak samo blisko, chcemy by podczas Epicentrum Festiwal wszystkie drogi prowadziły właśnie do Aleksandrowa Łódzkiego. Po drugie epicentrum wiąże się ze wstrząsem i tutaj możemy liczyć przede wszystkim na naszą scenę główną, która wstrząśnie okolicą dźwiękami najlepszej polskiej muzyki!

Czas już ogłosić najbardziej wyczekiwaną wiadomość dotyczącą… Dni Aleksandrowa 2020, a właściwie Festiwalu EPICENTRUM, bo tak należy mówić o najlepszym imprezowym weekendzie w tym roku!

Doskonała muzyka rozbrzmiewać w naszym mieście będzie 13 i 14 czerwca oraz sprawi, że w tym dwudniowym szaleństwie będą chcieli uczestniczyć wszyscy 🙂 A jakich artystów tym razem usłyszymy? W sobotę wystąpią dla nas m.in.  KOMBII i NATALIA NYKIEL, a w niedzielę KULT i ENEJ 🙂 Już dziś radzimy rezerwować sobie termin i zapraszamy na MOSiR w Aleksandrowie Łódzkim. Więcej szczegółów już wkrótce!

Translate »