14.10.2019
Dodane przez: redakcja
Liczba wizyt: 66
Aktualności

W piątek w Skierniewicach siatkarki „Libero VIP-Gwarant” odniosły kolejne ligowe zwycięstwo.
W II kolejce Ligi pokonały w meczu wyjazdowym drużynę „Skier-Vis”- Skierniewice 3:1.
Aleksandrowianki pewnie wygrały pierwsze dwa sety i tylko w trzecim pozwoliły powalczyć gospodyniom spotkania.
W secie czwartym skierniewiczanki nie miały już nic do powiedzenia rozpędzonym i nakręcanym dopingiem własnych kibiców siatkarkom z Aleksandrowa.
Trzeba zwrócić uwagę na dobre tempo całego meczu, ciekawe akcje po obu stronach oraz żywiołowy doping zgromadzonej licznie w skierniewickiej hali publiczności, ale także na trybunach nasi kibice doskonale dali radę…Brawo !!!
Cieszą kolejne trzy punkty dodane do ligowej tabeli.
Za tydzień kolejny wyjazd, tym razem do Zduńskiej Woli ale już 23 oraz 25 października będziemy mogli oglądać nasze siatkarki w walce na własnej hali…Zapraszamy.

„Libero VIP-Gwarant”-Aleksandrów Łódzki 3:1 „Skier-Vis”-Skierniewice
(25:10; 25:13; 22:25; 25:17)