Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Druga odsłona szafingu

23.01.2018
Dodane przez: Klaudia Kosak
Liczba wizyt:
Aktualności

Druga odsłona szafingu

Już w najbliższą niedzielę Stowarzyszenie Aleksandrowskie Forum Społeczne zaprasza na kolejny szafing. Tym razem wymiana, sprzedaż oraz kupno ciuchów i innych rzeczy odbędzie się w gościnnych progach Domu Dziennego Pobytu „Wrzos” przy ulicy Warszawskiej 10.

— Zapisało się już ponad 40 pań — mówi Ewa Gemza, koordynatorka akcji. — Jest jeszcze dosłownie kilka wolnych miejsc… Teraz szczególnie zapraszamy osoby, które chciałyby „upolować” dla siebie coś fajnego i w doskonałej cenie… Wstęp jest dla wszystkich bezpłatny!

Ideą szafingu jest sprzedaż lub wymiana ubrań, torebek czy innych rzeczy używanych, jednak w bardzo dobrym stanie — takich, które szkoda wyrzucić, a nam nie są już potrzebne.

Poprzedni szafing był sukcesem, uczestnicy wciąż pytali o nowy termin, dlatego też organizatorzy, czyli Stowarzyszenie AFS, postanowili, że będzie to impreza „stała”.

— Już dziś możemy zaprosić wszystkich chętnych do udziału w szafingu w każdą ostatnią niedzielę miesiąca — mówi Ewa Gemza. — Mamy nadzieję, że będzie się on odbywał już w stałym miejscu, czyli we „Wrzosie”.

Zatem na „dzikie” zakupy zapraszamy w imieniu organizatorów w niedzielę 28 stycznia w godzinach 13.00-18.00 do „Wrzosu” przy ulicy Warszawskiej 10.

Translate »