23.11.2020
Dodane przez: Redakcja
Liczba wizyt:
Aktualności

Kolejne zwycięstwo w II Lidze odnotowały w niedzielne popołudnie siatkarki „Libero VIP-Gwarant”. Na własnym parkiecie pokonały zawodniczki ŁMLKS – „Łaskovia” Łask w czterech setach i zaliczyły tym samym następne już zwycięstwo w Lidze.
Aleksandrowianki nie dały szans rywalkom w dwóch pierwszych odsłonach meczu. W secie numer cztery, to rywalki okazały się o jedną akcję meczu lepsze doprowadzając tym samym stan meczu na 2:1 dla podopiecznych trenerskiego duetu Macieja Tietiańca oraz Izabeli Kowalińskiej.
W czwartym secie, niezrażone wynikiem poprzedniej partii aleksandrowianki od początku do samego końca dyktowały warunki ostatecznie wygrywając go do 20. Nadal, zatem drużyna „Libero VIP-Gwarant” pozostaje ekipą niepokonaną i lideruje w tabeli rozgrywek… Gratulujemy. Kolejny mecz rozegrany zostanie w hali przy Ul. Wyzwolenia 3 już w środę, a rywalem będzie wicelider naszej grupy drużyna „Sokół”-Katowice, początek meczu od godz.19:30…
Życzymy wygranej.
Na facebookowej stronie Klubu Kibica zostanie przeprowadzona relacja live z meczu.