Fundusze Europejskie
Profil zaufany

Bieg oraz marsz „Policz się z cukrzycą – pokaż serce”

23.12.2020
Dodane przez: Kinga Drożdżel
Liczba wizyt:
Aktualności
Grafika promująca IV Bieg Aleksandrowski oraz IV Marsz Nordic Walking „Policz się z cukrzycą – pokaż serce”

Przed nami kolejny Finał WOŚP, w ramach którego odbędzie się IV Bieg Aleksandrowski oraz IV Marsz Nordic Walking „Policz się z cukrzycą – pokaż serce”. Czemu w tym roku jego nazwa została nieco zmieniona? Bo będzie to wyjątkowy bieg lub marsz, ze względu na obecną sytuację pandemiczną. Tym razem nie spotkamy się wszyscy w jednym miejscu. Trasę, o wybranym przez Was dystansie, możecie pokonać w dowolnym miejscu w dniach 25-31 stycznia.

Aby bieg został „zaliczony”, należy przesłać zrzut ekranu urządzenia rejestrującego trasę jaką pokonaliście oraz Waszego uśmiechniętego zdjęcia na adres: wosp@aleksandrow-lodzki.pl. Ucieszy nas, jeśli Wasza trasa układać się będzie w kształt serca. Stąd właśnie nazwa – biegniemy lub maszerujemy trasą, która wyznaczać będzie serce. W ten sposób także okażemy nasze wsparcie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zgłoszenia do biegu i marszu będą przyjmowane w Biurze Zawodów, które mieści się w Wydziale Promocji i Współpracy z Zagranicą Urzędu Miejskiego w Aleksandrowie Łódzkim od 28.12.2020 r. do 22.01.2021 r. lub do wyczerpania limitu miejsc. Godziny pracy biura:

– w poniedziałki, środy i czwartki w godzinach 9-16

– we wtorki w godzinach 9-17

– w piątki w godzinach 9-15.

Opłaty startowej dokonujemy w Biurze Zawodów. Kwotę w wysokości min. 30 zł, w całości wliczaną do kwesty prowadzonej przez aleksandrowski Sztab WOŚP w ramach 29. Finału WOŚP, wrzucamy do Skarbony Stacjonarnej. W ramach opłaty startowej, otrzymamy piękny medal okolicznościowy oraz komin biegowy.

Zapraszamy do udziału! Pamiętajmy, że liczba miejsc jest ograniczona. 

Regulamin

Translate »