Fundusze Europejskie
Profil zaufany

3 Maja oraz kawiarenka…

02.05.2019
Dodane przez: Dorota Bełdowska - Zemła
Liczba wizyt:
Aktualności

Już jutro Powiatowe Obchody Święta Konstytucji 3 Maja w Aleksandrowie Łódzkim. Zapraszamy serdecznie do Parku Miejskiego, gdzie od godziny 15.00 rozpoczną się oficjalne powiatowe uroczystości. Tradycyjnie pod pomnikiem Tadeusza Kościuszki, przy akompaniamencie Orkiestry Dętej OSP Aleksandrów Łódzki, wiązanki kwiatów złożą m.in. przedstawiciele samorządu, jednostek organizacyjnych oraz organizacji pozarządowych.

Po części oficjalnej o godzinie 16.00 zapraszamy na koncert pieśni patriotycznych oraz muzyki filmowej w wykonaniu aleksandrowskiego Chóru Lutnia, Chóru Kameralnego Społecznej Akademii Nauk oraz Zespołu Wokalnego Groszki. Natomiast o godzinie 17.15 na scenie pojawi się Łukasz Zagrobelny z zespołem, który zaprezentuje swoje największe przeboje.

Aleksandrowska majówka będzie również okazją do pomocy Pani Beacie Juścińskiej, która potrzebuje wsparcia w walce z ciężką chorobą. W parku miejskim pojawi się Charytatywna Kawiarenka AFS. W godzinach 10.00-17.00 będzie można w niej zaopatrzyć się w różnego rodzaju ciasta domowego wypieku. W mieście pojawią się również wolontariusze zbierający pieniądze do puszek. Cały dochód ze zbiórki w tym dniu trafi do Pani Beaty.

Translate »