Fundusze Europejskie
Profil zaufany

14 Mundial 2018 – Aleksandrowska Strefa Kibica

12.06.2018
Dodane przez: Klaudia Kosak
Liczba wizyt:
Aktualności

Jeszcze nie opadły emocje po Dniach Aleksandrowa, a przed nami kolejne – związane z kibicowaniem podczas mundialu. Już od najbliższego czwartku będziemy mieli okazję wspólnie oglądać wszystkie spotkania transmitowane na antenie TVP. Aleksandrowska Strefa Kibica czynna będzie przez cały miesiąc. Poza transmisjami meczów dostępna będzie oferta ogródka gastronomicznego. Zaplanowane zostały również konkursy, które dodatkowo rozbudzą sportowe emocje. Tych lubiących rywalizację
z pewnością zainteresuje możliwość zagrania na PlayStation. Emocje piłkarskie związane z wirtualną rozgrywką będą świetnym uzupełnieniem aktywnego kibicowania. Do wygrania będą nagrody, które przez długi czas pozwolą cieszyć się sportową atmosferą.
Na Plac Kościuszki zapraszamy całe rodziny. O dobre nastroje najmłodszych kibiców zadbają animatorzy, którzy prowadzić będą różne gry i zabawy.
Pierwsze spotkanie z transmisją z inauguracji mistrzostw oraz mecz Rosja – Arabia Saudyjska już w czwartek 14. czerwca. Widzimy się o 16:00 na Placu Kościuszki. Dla pierwszych 50 kibiców mamy niespodzianki w postaci sportowych gadżetów.

Translate »