Fundusze Europejskie

Zagraj razem z Orkiestrą!

27.11.2018
Dodane przez: Kinga Drożdżel
Liczba wizyt: 95
Aktualności

Już coraz bliżej 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Teraz najważniejsza jest rejestracja wolontariuszy. Ta, podobnie, jak w zeszłym roku, odbywa się drogą elektroniczną. Chętne osoby zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pomocą formularza: https://iwolontariusz.wosp.org.pl. W przypadku osób niepełnoletnich, rejestracji dokonuje opiekun prawny (rodzic). Termin zgłoszeń na wolontariat upływa 2. grudnia.

Kolejną ważną kwestią jest zbiórka „Rzeczy Osobliwych”, które będzie można wylicytować, a zebrana w ten sposób kwota zasili konto WOŚP. Co można przekazać?  Rzeczy oryginalne, które mogą zainteresować inne osoby – ciekawe przedmioty, np. kolekcjonerskie lub ręcznie wykonane. Zachęcamy także firmy do ofiarowania voucherów na usługi. Im bardziej niebanalny pomysł, tym ma szansę zdobyć większe zainteresowanie potencjalnych nabywców. Tutaj liczy się przede wszystkim kreatywność i dobry pomysł. Przedmioty należy przynosić do Wydziału Promocji i Współpracy z Zagranicą (Plac Kościuszki 4).

Do tego samego wydziału należy również zgłaszać chęć przyjęcia skarbony stacjonarnej. Mogą to zrobić tylko firmy i instytucje z terenu gminy.

Najbliższy Finał WOŚP już 13. stycznia. Wspólnie zadbajmy o to, żeby w Aleksandrowie Łódzkim znowu pobić rekord zebranych pieniędzy. SIE MA!

Translate »