Fundusze Europejskie

Redakcja

Liczba wizyt: 185

 Agata Kowalska

W urzędzie zajmuje stanowisko naczelnika wydziału, jednak zarówno z wykształcenia jak i z zamiłowania to dziennikarz, prezenter oraz autor wielu reportaży i programów publicystycznych. Produkcje społeczno – interwencyjne to pasja, jednak tematyka samorządowo – polityczna też nie jest jej obca. W Urzędzie Miejskim w Aleksandrowie Łódzkim pełni również funkcję rzecznika prasowego oraz redaktora naczelnego gminnego pisma „40 i cztery”.

Krystyna Buda – Sowa

Dziennikarz. Od wielu lat związana z Telewizją Aleksandrów oraz gazetą „40 i cztery”. Zajmuje się głównie tematami społecznymi oraz samorządowymi.

Ewa Mikołajczyk

W redakcji zajmuje się składem i redagowaniem gazety „40 i cztery”.

Emilia Olczak

Na co dzień zajmuje się tematami edukacyjnymi oraz związanymi z seniorami.  Prezenter oraz prowadząca program Aleksandrowskiego Flesza. Ponadto montażysta, który dba o finalne wydanie Flesza i głównego programu.

Michał Kiński

Pasjonat sportu. Na co dzień zajmuje się tematami społecznymi oraz sportowymi. Prezenter oraz autor programów i reportaży telewizyjnych. Ponadto montażysta, dba o finalne wydanie Flesza i głównego programu. Pomysłodawca plebiscytu „Sportowiec Roku Aleksandrowa Łódzkiego”. Były współpracownik Przeglądu Sportowego oraz Dziennika Łódzkiego.

Stanisław Sobczak

Dziennikarz zajmujący się tematami historycznymi, społecznymi, samorządowymi i kulturalnymi. Dla telewizji przygotowuje relacje z wydarzeń organizowanych przez organizacje społeczne i kulturalne. Przyjmuje ogłoszenia drobne i informacje do umieszczenia na stronie internetowej.

Maciej Łukomski

Operator kamery, realizator obrazu.

 

 

Kot Blues

Chętnie przyjmuje interesantów, zwłaszcza tych najmłodszych. Ogonem wprowadza chochliki w tekstach, jest częstym niezapowiedzianym gościem Aleksandrowskiego Flesza.

 
Translate »