Aleksandrow_Lodzki_top_-_004.jpg
Miasto i Gmina
Wykaz jednostek organizacyjnych i pomocniczych gminy
Wprowadzono: 07.12.2010
Liczba wyświetleń: 18327
PDF
DRUKUJ

Wykaz jednostek organizacyjnych Gminy Aleksandrów Łódzki

  1. Urząd Miejski w Aleksandrowie Łódzkim, pl. Tadeusza Kościuszki 2
  2. Ośrodek Pomocy Społecznej w Aleksandrowie Łódzkim, ul. Piotrkowska 4/6
  3. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Aleksandrowie Łódzkim, ul. 11 Listopada 98
  4. Miejska Pływalnia w Aleksandrowie Łódzkim, ul. Bankowa 3/5
  5. Miejskie Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Aleksandrowie Łódzkim, ul. Waryńskiego 22/26
  6. Zespół Szkół Sportowych im. Józefa Jaworskiego w Aleksandrowie Łódzkim, ul. Bankowa 7
  7. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Aleksandrowie Łódzkim, al. Wyzwolenia 3
  8. Szkoła Podstawowa im. Ryszarda Wyrzykowskiego w Bełdowie, gm. Aleksandrów Łódzki 
  9. Miejskie Przedszkole nr 1 im. Marii Konopnickiej w Aleksandrowie Łódzkim,ul. Okrzei 6
  10. Miejskie Przedszkole nr 2 w Aleksandrowie Łódzkim, ul. Łęczycka 4
  11. Miejskie Przedszkole nr 3 w Aleksandrowie Łódzkim, ul. Ks. Ściegiennego 5
  12. Szkoła Podstawowa im. Księdza Stefana Kardynała Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Rąbieniu, ul. Słowiańska 5, gm. Aleksandrów Łódzki 
  13. Szkoła Podstawowa w Rudzie Bugaj, gm. Aleksandrów Łódzki
  14. Biblioteka Publiczna w Aleksandrowie Łódzkim, pl. Tadeusza Kościuszki 12

 

Wykaz jednostek pomocniczych Gminy Aleksandrów Łódzki (wsie, sołectwa)


WYKAZ SOŁTYSÓW NA TERENIE GMINY ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

Lp.

Wieś sołecka

Imię i nazwisko

Adres sołtysa

Telefon

1.             

Bełdów

Paweł Stasiak  

Bełdów 17

608585403

2.             

Bełdów

Krzywa Wieś

Marek Cyran

Bełdów Krzywa Wieś 26

883611692

3.             

Chrośno

Elżbieta Węcławska

Chrośno 12

601742031

4.             

Ciężków

Anna Kuc

Ciężków 31 

509 076 649

5.             

Jastrzębie Górne

Janina Tomczak

Jastrzębie Górne 25

794 735 092

6.             

Kolonia Brużyca

Marcin Sadowski

ul. Sadowa 11

534 093 164

7.             

Księstwo

Czachowski Stanisław

Księstwo 5

601 622 548

8.             

Krzywiec

Perek Zbigniew

Krzywiec ul. Miła 4

(42) 712 63 66

9.             

Mała Brużyczka

Wiesław Jóźwiak

Brużyczka Mała 41

(42) 712-80-47

668387840

10.         

Nakielnica

Karolew

Szymczak Sławomir

Nakielnica 27m5

517803905

11.         

Nowe Krasnodęby

Łuczak Jadwiga

Nowe Krasnodęby 2

695 870 082

12.         

Nowy i Stary i Stary Adamów

Anna Zych

Nowy Adamów 4

880936172

13.         

Prawęcice

Zbigniew Sikora

Prawęcice 20

721589539

14.         

Rąbień

Antoniew

Zbigniew Jagóra

ul. Słowiańska 109a

601333738

15.         

Rąbień AB

Ewa Rdest- Kowalczyk

ul. Krzywa 24

(42) 712-59-87

16.         

Ruda Bugaj

Łobódź

Małgorzata Mróz

Ruda Bugaj 52

506 506 067

17.         

Sanie

Józef Woźniczak

Sanie 37

512 141 799

42 712 14 67

18.         

Słowak

Jan Marczak

Słowak 17

881 586 100

19.         

Sobień

Halina Stopyra

Sobień 25

605302236

20.         

Stare Krasnodęby

Grzegorz Adamiak

Stare Krasnodęby 24

662 872 669

21.         

Wola Grzymkowa, Placydów, Grunwald, Budy Wolskie, Izabelin

Jadwiga Justyńska

Grunwald 13

500385501

22.         

Zgniłe Błoto

Marciniak Bogdan

Zgniłe Błoto 3

607847316

 

 

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
17474476_280947642342212_1604501123_n.png
Bez nazwy-3.jpg
OCZYSZCZALNIA.jpg
BANEREK_patronat.jpg
karat duzej rodziny _banerek.jpg
karta seniora_strona.jpg
BANNEREK WWW.jpg
selektywna.jpg
piesek banner.jpg
odpady.jpg
klienta nieslyszacy.jpg
Bez nazwy-1.jpg
ul. Zajęcza (ok. 4000 m²), 95-070 Aleksandrów Łódzki
dodano: 2017-03-23
ul. Brużyczka Księstwo (20 ha), 95-070 Aleksandrów Łódzki
dodano: 2017-03-23
ul. Wola Grzymkowa (działki 168 i 172), 95-070 Aleksandrów Łódzki
dodano: 2017-03-23