Fundusze Europejskie

Pobiegnie z nami MKON!

12.02.2019
Dodane przez: Kinga Drożdżel
Liczba wizyt: 661
Aktualności

To już pewne… Na biegaczy i biegaczki, którzy wystartują w 5. Aleksandrowskim Półmaratonie czeka nie lada niespodzianka. Będą mogli pobiec ze swoim guru — Marcinem MKON-em Koniecznym. Marcin, jak do tej pory jest jedynym Polakiem, który zdobył Mistrzostwo Świata Ironman Kona (2017 r.) w kat. 45-49, jest również rewelacyjnym biegaczem. W wieku 46 lat biega maraton w granicach 2.30! Znany również jako działacz społeczny, organizator wielu imprez charytatywnych, pisarz, człowiek-orkiestra, dla wielu osób wręcz IKONA!

Kto chce znać wszystkie szczegóły sierpniowego biegu i być na bieżąco, powinien dołączyć do wydarzenia na FB lub… śledzić aktualności na oficjalnej stronie www Aleksandrowa Łódzkiego.

***

Elektroniczne zapisy na 7. Bieg Aleksandrowski z okazji Święta Wojska Polskiego (na dystansie 5 km) oraz 5. Półmaraton Aleksandrowski trwają. Przypominamy, że jeszcze tylko do końca marca rejestrujący się zapłacą 40 zł wpisowego, a z każdym miesiącem będzie drożej. W dniu zawodów zawodnik zapłaci już 100 złotych za możliwość udziału w biegu, więc z zapisami nie ma co zwlekać.

Osoby powyżej 60. roku życia zwolnione są z opłaty startowej, a mieszkańcy Gminy Aleksandrów Łódzki płacą 50 procent ustalonej kwoty wynikającej z terminu wpłaty — zniżka nie dotyczy opłat ponoszonych w Biurze Zawodów.

Opłata startowa w biegu na 5 km jest stała i wynosi 20 zł. Jedynie w dniach, w których funkcjonować będzie Biuro Zawodów, uczestnicy będą musieli zapłacić o 5 złotych więcej. W przypadku biegu na dystansie 5 km nie są przewidziane żadne zniżki czy zwolnienia z opłat. (red.)

Zapisy oraz regulaminy biegów dostępne pod adresem: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=4606

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


***

Wystartowały już zapisy elektroniczne na 7. Bieg Aleksandrowski z okazji Święta Wojska Polskiego (na dystansie 5 km) oraz 5. Półmaraton Aleksandrowski.

Zasady rejestracji oraz regulaminy obydwu biegów są bardzo podobne do tych z lat ubiegłych, więc zapisy nie powinny sprawić trudności. Wszystkich zachęcamy do zapoznania się z regulaminem i rezerwowania terminu 15. sierpnia, by wziąć udział w  największej imprezie biegowej na terenie Aleksandrowa Łódzkiego.

Z zapisami nie ma co zwlekać. Tak, jak poprzednio, osoby które w półmaratonie zarejestrują się wcześniej, zapłacą mniej. Rejestracja do końca marca gwarantuje opłatę w wysokości 40 zł. W następnych terminach będzie już drożej. Opłata startowa wyniesie kolejno 55 zł (do końca czerwca) oraz 70 zł (do 9. sierpnia). Po zamknięciu zapisów elektronicznych, w Biurze Zawodów, trzeba będzie zapłacić 100 zł. Osoby powyżej 60. roku życia zwolnione są z opłaty startowej, a mieszkańcy Gminy Aleksandrów Łódzki płacą 50% ustalonej kwoty wynikającej z terminu wpłaty – zniżka nie dotyczy opłat ponoszonych w Biurze Zawodów.

Opłata startowa w biegu na 5 km jest stała i wynosi 20 zł. Jedynie w dniach, w których funkcjonować będzie Biuro Zawodów, uczestnicy będą musieli zapłacić o 5 złotych więcej. W przypadku biegu na dystansie 5 km nie są przewidziane żadne zniżki czy zwolnienia z opłat.

W ramach opłaty startowej uczestnicy otrzymają numery startowe, pamiątkowe koszulki i medale oraz napoje.

Organizatorem biegu jest Urząd Miejski w Aleksandrowie Łódzkim.

Zapisy oraz regulaminy biegów dostępne pod adresem: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=4606

Translate »