Fundusze Europejskie

Paweł Urbański

Liczba wizyt: 222

Paweł Urbański

Dane kontaktowe

E: p_urbanski@hotmail.com,

Życiorys
Mam 23 lata, jestem absolwentem technikum w Zespole Szkół Zawodowych w Aleksandrowie Łódzkim, obecnie studiuję administrację. Jestem kawalerem. Zajmuję się sprzedażą usług telekomunikacyjnych. Od lat działam jako wolontariusz w Szlachetnej Paczce oraz w akcjach organizowanych przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Aleksandrowie Łódzkim i Polskim Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną co sprawia mi ogromną satysfakcję i radość.

Obszar okręgu radnego

Okręg nr 11:
Aleksandrów Łódzki – ulice: Brużyca, Chłopska, Chmielna, Jana Czerniaka, Długa, Franin, Bartosza Głowackiego, Jęczmienna, Kosynierów, Króla Aleksandra, Łąkowa, Stanisława Mikołajczyka, Czesława Niemena, Jana Olbrachta, Piękna, Piotrkowska (od nr 107 do końca), Polna, Pszenna, Macieja Rataja, Składowa, Ignacego Stolarza, Spółdzielcza, Strażacka, Swojska, Wdzięczna, Wincentego Witosa, Wolności (od nr 34 do końca), Zbożowa, Zgierska, Ziołowa, Zygmunta Starego

Działalność w Radzie Miejskiej

kadencja 2014-2018:
Komisja ds. Samorządu,
Komisja Oświaty, Rodziny i Spraw Społecznych

Interpelacje, wolne wnioski

Interpelacja w sprawie smogu na terenie gminy.

Inwestycje/inicjatywy zrealizowane w okręgu/gminie

Przebudowa ul. Głowackiego wraz z oświetleniem, budowa sygnalizacji świetlnej na ul. Zgierskiej ( odcinek od ul. Głowackiego), utwardzenie nawierzchni na ulicy Polnej, nowe przejścia dla pieszych na ulicy Zgierskiej i ulicy Głowackiego, oświetlenie ulicy Solarza.

Plany na przyszłość w zakresie inwestycji

Budowa chodnika na ulicy Zgierskiej, dalsza poprawa infrastruktury drogowej i oświetleniowej, budowa kanalizacji.

 

Translate »