Fundusze Europejskie

Odpady zielone

03.08.2017
Dodane przez: Wojciech Kalina
Liczba wizyt: 107
Gospodarka odpadami

Urząd Miejski w Aleksandrowie Łódzkim informuje o możliwości odbioru odpadów zielonych bezpośrednio z nieruchomości. Odbiory odbywają się w dzień odbioru odpadów posegregowanych (1 raz na dwa tygodnie). Odpady zielone, czyli trawę i liście, należy udostępnić do odbioru we własnych workach. W zawiązku ze zwiększeniem częstotliwości odbioru operator nie wyposaża właścicieli nieruchomości w worki na odpady zielone.

Ponadto przypominamy o możliwości samodzielnego dostarczenia odpadów zielonych (trawa, liście, drobne gałęzie, chwasty) do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów w Aleksandrowie Łódzkim, teren GS-u, wjazd od ul. Chopina (w godzinach pracy Punktu).
W Punkcie ustawione zostały oznaczone kontenery, do których należy wrzucać tylko odpady zielone (ewentualne worki należy wrzucać do oddzielnego pojemnika).

UWAGA! Prosimy o NIEDOSTARCZANIE odpadów zielonych na teren parkingu Urzędu Miejskiego, jak również do siedziby firmy SANATOR w Rąbieniu. Kontener ustawiony w ubiegłym roku został usunięty.

Translate »