29.03.2018
Dodane przez: redakcja
Liczba wizyt: 76
Aktualności

W dniu 27.03.2018 w Kutnie odbył się finał wojewódzki w mini piłce koszykowej chłopców.

Aleksandrów i powiat reprezentowali uczniowie Sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 pod opieką nauczyciela Pana Grzegorza Przybysza. Chłopcy wykazali ogromną wolę walki i determinację w dążeniu do sukcesu. W sportowej rywalizacji nie ustępowali zespołom trenującym koszykówkę.

Lekkoatleci ze „Sportowej Trójki” zdobyli srebro!

Pokonali między innymi zespoły koszykarskie z Tomaszowa Mazowieckiego i Piotrkowa Trybunalskiego. Po zwycięstwie w swojej grupie chłopcy, w meczu finałowym, walczyli z zespołem koszykarskim ze Skierniewic.

Po wygranej zespołu aleksandrowskiego w 1 kwarcie nastąpiła dominacja bardziej doświadczonego zespołu koszykarskiego, który wygrał 2 i 3 kwartę. Mecz finałowy zakończył się zwycięstwem zespołu ze Skierniewic wynikiem 38 : 19.

Zespół Sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 im. J. Jaworskiego wystąpił w składzie: Grabarczyk Arkadiusz, Kręcikowski Damian, Kurek Bartosz, Matusiak Alan, Ośkiewicz Tomasz, Przygocki Igor, Siech Bartosz, Skoczeń Arkadiusz, Stępkowski Oliwier, Szymański Oliwier, Walczak Marcin, Zarzycki Mateusz.

Wicemistrzostwo województwa w mini piłce koszykowej jest dużym sukcesem. Gratulujemy chłopcom i opiekunowi. Życzymy kolejnych sukcesów w sporcie.