Fundusze Europejskie

Komunikat Sztafetowe Biegi Przełajowe

20.10.2017
Dodane przez: redakcja
Liczba wizyt: 64
Aktualności

KOMUNIKAT

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI

Sztafetowe Biegi Przełajowe

Igrzyska Dzieci,

Igrzyska Młodzieży Szkolnej,

Licealiada
 Data:                    17.10.2017 r.  godz.  9,45  – 14:30

Miejsce:                Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Aleksandrowie

Organizator:                   Sportowa Szkoła Podstawowa NR 3w Aleksandrowie

 

Komisja sędziowska:

 – sędzia główny:             Kazimierz Tomczyk

– sędzia mierzący czas:    Robert Kowalski

Tomasz Drab

– starter:                         Roman Karasiak

Joanna Wojnar

– sędziowie trasy:           Robert Joachimiak

Marek Kubik

– sędziowie strefy zmian:

Paweł Zdrajkowski
Halina Ścigaczewska
– sekretariat:                   Lilianna Zdrajkowska

Anna  Trawińska

-wręczanie dyplomów    Ilona Zinser

 

– opracowanie

komunikatu:                KAZIMIERZ TOMCZYK

IGRZYSKA DZIECI

Rocznik 2005 i młodsi

Dziewczęta 8 x 800m

 

miejsce szkoła wynik
1. Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 3 w Aleksandrowie 25,09,03
2. Szkoła Podstawowa Nr 3 w Pabianicach 26,01,46
3. Szkoła Podstawowa Nr 14 w Pabianicach 26,06,77
4. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Głownie 26,55,50
5. Szkoła Podstawowa Nr 4 w Łęczycy 27,22,37
6. Szkoła Podstawowa  w Uniejowie 28,00,59
7. Szkoła Podstawowa w Świnicach Wareckich 28,51,03
PK Sportowa Szkoła Podstawowa Nr3 w Aleksandrowie          II zespół 27,48,11

 

Chłopcy 8 x 800m

 

miejsce szkoła wynik
1. Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 3 w Aleksandrowie 22,56,97
2.
Szkoła Podstawowa Nr 3 w Pabianicach
23,53,15
3. Szkoła Podstawowa Nr 4 w Łęczycy 23,59,21
4. Szkoła Podstawowa Nr 14 w Pabianicach 24,38,20
5. Szkoła Podstawowa Nr 4 w Ozorkowie 24,48,48
6. Szkoła Podstawowa w Świnicach Wareckich 25,57,65
7. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Poddębicach 26,24,66
PK Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 3 w Aleksandrowie
II zespół
PK Szkoła Podstawowa w Uniejowie

 

     IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Rocznik 2002-2004

Dziewczęta 8 x 800m

 

miejsce szkoła wynik
1. Miejskie Gimnazjum Sportowe w Aleksandrowie 23,40,10
2. Gimnazjum Nr 2 w Ozorkowie 24,30,50
3. Szkoła Podstawowa w Świnicach Wareckich 25,36,90
4. Szkoła Podstawowa w Wartkowicach 26,12,80
5. Szkoła Podstawowa w Uniejowie 26,37,20
6. Szkoła Podstawowa Nr 16 w Pabianicach 27,07,70
7. Szkoła Podstawowa w Lutomiersku DNF
8.

Chłopcy 8 x 1200m

miejsce szkoła wynik
1. Szkoła Podstawowa w Uniejowie 26,43,53
2. Szkoła Podstawowa w Świnicach Wareckich 26,45,52
3. Szkoła Podstawowa Nr 2 w Ozorkowie 26,54,16
4. Szkoła Podstawowa w Grabowie 26,56,22
     5. Miejskie Gimnazjum Sportowe w Aleksandrowie 27,04,16
6. Szkoła Podstawowa w Wartkowicach 29,33,96
7. Szkoła Podstawowa w Lutomiersku 29,35,61
8. Szkoła Podstawowa Nr 16 w Pabianicach 29,51,86
9.

 

LICEALIADA

Rocznik 1998 i młodsi

Dziewczęta 8 x 800m

 

miejsce szkoła wynik
1. SMS LO w Aleksandrowie 23,08,80
2. ZS  im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy 23,49,50
3. I LO w Ozorkowie 23,51,90
4. LO  im. Marii Konopnickiej w Poddębicach 24,51,20
5. II LO w Pabianicach 25,03,60
6. ZS  Nr 2 w Pabianicach 25,15,60
7. I LO w Łęczycy 27,14,10

 Chłopcy 8 x 1200m

miejsce szkoła wynik
1. SMS LO w Aleksandrowie 24,50,44
2. ZS  im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy 24,59,97
3. ZS  NR 2 w Pabianicach 25,38,24
4. LO  im. Marii Konopnickiej w Poddębicach 26,01,04
     5. Zespół Szkół Ponad gimnazjalnych Nr1 w Łęczycy 26,04,50
6. II LO w Pabianicach 26,30,26
7. ZS Nr 1 w Zgierzu 26,32,00
8.
Translate »