Fundusze Europejskie

Już ponad setka na bieg!

08.05.2018
Dodane przez: Dorota Bełdowska - Zemła
Liczba wizyt: 153
Aktualności

Trwają już zapisy elektroniczne na 6. Bieg Aleksandrowski z okazji Święta Wojska Polskiego (na dystansie 5 km) oraz 4. Półmaraton aleksandrowski.

Zasady rejestracji oraz regulaminy obydwu biegów są bardzo podobne do tych z lat ubiegłych, więc stali uczestnicy nie będą mieć problemów z zapisem. Tych, którzy zamierzają wystartować pierwszy raz, zachęcamy do zapoznania się z  Regulaminem biegu na 5 km  i Regulamin półmaratonu. Pozostałe szczegóły dostępne również na stronie www.datasport.pl.

 

15 sierpnia 2018 roku po raz szósty sportowcy-amatorzy pobiegną na dystansie 5 km i po raz czwarty w półmaratonie. Wzorem poprzednich lat organizatorzy promują tych zawodników, którzy zapiszą się wcześniej. W półmaratonie — do 30 czerwca każdy, kto zarejestruje się, poniesie koszt opłaty startowej w wysokości 55 złotych. W trzecim i czwartym terminie będzie nieco drożej — po 30 czerwca, ale przed 11 sierpnia opłata startowa wynosi 70 złotych. W dniach 11-15 sierpnia opłata startowa wynosić będzie 100 złotych.

Osoby powyżej 60 roku życia zwolnione są z opłaty startowej, a mieszkańcy Gminy Aleksandrów Łódzki wnoszą opłatę w wysokości 50% ustalonej kwoty wynikającej z terminu wpłaty — zniżka nie dotyczy opłat ponoszonych w Biurze Zawodów.

Opłata startowa biegu na 5 km jest stała i wynosi 20 zł. Jedynie w dniach 11-15 sierpnia uczestnicy zapłacą 25 złotych. Organizatorzy nie przewidują tu żadnych ulg ani zwolnień z opłat.

Każdy uczestnik, w ramach opłaty startowej, otrzyma numer startowy, pamiątkową koszulkę, napoje i medal na mecie.

Bieg organizuje Urząd Miejski w Aleksandrowie Łódzkim, który przygotował łącznie tysiąc miejsc startowych (po 500 na bieg 5 km i półmaraton).

Zachęcamy do zaglądania na stronę www.aleksandrow-lodzki.pl i na FB, gdzie będą zawsze najbardziej aktualne informacje. (bez)

ZAPISY ON-LINE

Translate »