SIATKARKI Z AWANSEM DO II RUNDY PLAY-OFF.
Wprowadzono: 03.04.2017
Liczba wyświetleń: 312
grafika

W sobotę 1 kwietnia w łódzkiej hali na Ul. Dąbrówki 1 rozegrano rewanżowy mecz I Rundy Play-Off Amatorskiej Ligi Siatkówki Kobiet, w którym drużyna UKS-"Novamed" (UKS-"Czwórka" Aleksandrów) pokonała w trzech setach swoje rywalki z ekipy "Yellow Power"-Sulejów i awansowała do II Rundy rozgrywek gdzie walczyć będzie o V lokatę ligi z drużyną TKKF-"Dzikusy" I. Drużynie z Aleksandrowa wystarczyło ugrać jeden set, by zapewnić sobie awans, ponieważ pierwsze starcie tydzień wcześniej wygrały pewnie 3:0. Jednak w przypadku stanu meczu 1:1 pozostawał do rozegrania zwycięski set. W pierwszym secie sobotniego spotkania lepsze okazały się nadspodziewanie dobrze tego dnia grające przeciwniczki.

Drugi i trzeci set, to już doskonała gra "Novamedek" w ataku, przyjęciu oraz zagrywce i wygrana w obydwu partiach meczu. W II Rundzie w przypadku wygranej uplasujemy się na V pozycji w lidze i tym samym kończymy ten sezon w Amatorskiej. Jeżeli jednak nie udałoby się wygrać tego starcia wówczas czeka nas baraż z III zespołem I Ligi.

Póki, co gratulujemy osiągniętego już wyniku, który mimo kłopotów kadrowych z początku sezonu, jak na debiut w Ekstraklasie, jest dobry. Dziękujemy również kibicom drużyny, którzy cały sezon wzorowym dopingiem tworzą na halach wspaniałą siatkarską atmosferę.

W dalszym ciągu nie może grać z powodu kontuzji rozgrywająca Ewa Blady oraz chora Agata Sasin, którym życzymy powrotu do pełni sił jak najszybciej.

O terminie meczu II Rundy Play-Off poinformujemy.

Szczegółowe informacje dotyczące rozgrywek można zobaczyć na facebookowej grupie Czwórka Aleksandrów Łódzki oraz na fanpagu drużyny @uksczworka.

UKS-"Novamed"  2:1  "Yellow Power"-Sulejów.

Skład:

Miłek, Kwolik, Bednarek, Marciniak, Mastalska, Okulska, Bużyńska, Ambroziak, Pietrzak, Ruśkiewicz, Spadło.

grafika
Dzisiaj jest: Niedziela, 30 kwietnia 2017 r.
ul. Sobień (7319 m²), 95-070 Aleksandrów Łódzki
dodano: 2017-04-30
ul. Wysiedlonych (3000 m²), 95-070 Aleksandrów Łódzki
ul. Daszyńskiego, Pusta, Rudna, Jana III Sobieskiego 91-99 i 107, 95-070 Aleksandrów Łódzki