Aleksandrow_Lodzki_top_-_004.jpg
Aktualności - Najnowsze
Ruszyła druga edycja akcji „Nestlé porusza Polskę” – do 10 marca mogą zgłaszać się gminy, które chcą zawalczyć o siłownie terenowe od Nestlé
Wprowadzono: 17.02.2017
Liczba wyświetleń: 489
grafika

Lepsza kondycja, szczuplejsza sylwetka i zwiększona odporność organizmu - to kilka korzyści wynikających z ćwiczenia na urządzeniach treningowych na świeżym powietrzu. Teraz siłownię plenerową można zdobyć bezpłatnie w konkursie „Nestlé porusza Polskę". Wystarczy, że gmina zgłosi swój udział w akcji do 10 marca 2017 roku. Aż 16 siłowni terenowych od Nestlé trafi do tych gmin, których mieszkańcy i sympatycy wykażą się największą aktywnością w internetowym głosowaniu. Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń!

 

Inicjatywa „Nestlé porusza Polskę" ma na celu wspieranie konsumentów w prowadzeniu aktywnego trybu życia, zgodnie z motto Nestlé: „Jedz smacznie, żyj zdrowo". W ubiegłorocznej edycji konkursu rywalizowało ze sobą aż 710 lokalizacji w całej Polsce! Dzięki aktywności internautów siłownie terenowe ufundowane przez Nestlé powstały w Hajnówce, Markach, Pabianicach oraz 13 innych lokalizacjach. W tym roku Nestlé sfinansuje kolejnych 16 obiektów do ćwiczeń na świeżym powietrzu!

Jak zgłosić się do konkursu?

1.       Aby zgłosić się do konkursu, przedstawiciel Urzędu Gminy do 10 marca 2017 r. musi wyrazić chęć wzięcia udziału w konkursie, wysyłając mail na adres: i wskazać osobę kontaktową.

2.       Następnie otrzyma zaproszenie zawierające login i hasło do indywidualnego konta gminy znajdującego się na dedykowanym konkursowi panelu.

3.       Po zalogowaniu możliwe będzie zgłaszanie wybranych lokalizacji, które spełniają wymogi zawarte w regulaminie.

4.       Udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny.

 

Dlaczego warto?

Siłownia na świeżym powietrzu to miejsce dla każdego, kto chce aktywnie spędzić wolny czas. Można z niej korzystać bezpłatnie i o dowolnej porze dnia. W siłowniach od Nestlé znajdzie się 9 różnych urządzeń poprawiających kondycję. Na każdym z nich umieszczona będzie instrukcja, opisująca prawidłowy i bezpieczny sposób wykonywania ćwiczeń na danym sprzęcie.

 

- Ubiegłoroczna edycja konkursu cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, co utwierdziło nas w przekonaniu, jak duże jest zapotrzebowanie na budowę ogólnodostępnych siłowni plenerowych oraz jak bardzo są potrzebne inicjatywy takie jak „Nestlé porusza Polskę". Z tego powodu postanowiliśmy kontynuować program. Mamy nadzieję, że również w tym roku gminy i społeczności lokalne zaangażują się aktywnie w naszą inicjatywę. Cieszymy się, że wybudowane w ramach poprzedniej edycji konkursu siłownie na świeżym powietrzu przyczyniły się do powstania nowych miejsc spotkań, w których mieszkańcy gmin aktywnie spędzają czas - mówi Edyta Iroko, Koordynator ds. Mediów, Nestlé Polska S.A.

 

 

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt:

 

Edyta Iroko

Koordynator ds. Mediów

Email:

Telefon: +48 22 607 32 54

Mobile: +48 600 204 870

 

Daria Grzesiek
Junior Account Executive
Email:
Telefon: 22 858 74 58 ext. 30

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
Bez nazwy-3.jpg
OCZYSZCZALNIA.jpg
BANEREK_patronat.jpg
karat duzej rodziny _banerek.jpg
banerek 980x264 2017.jpg
BANNEREK WWW.jpg
karta seniora_strona.jpg
selektywna.jpg
piesek banner.jpg
odpady.jpg
klienta nieslyszacy.jpg
Bez nazwy-1.jpg
Dzisiaj jest: Czwartek, 27 kwietnia 2017 r.
UTW.jpg
ul. Daszyńskiego, Pusta, Rudna, Jana III Sobieskiego 91-99 i 107, 95-070 Aleksandrów Łódzki
dodano: 2017-04-27
ul. Brużyczka Księstwo (20 ha), 95-070 Aleksandrów Łódzki
dodano: 2017-04-27
ul. Wola Grzymkowa (działki 168 i 172), 95-070 Aleksandrów Łódzki
dodano: 2017-04-27